Życiowe scenariusze, przeznaczenie, partnerskie dopasowanie – to wszystko składa się na portret numerologiczny. Aby go poznać, dowiedz się, jaką liczbą jesteś – zsumuj wszystkie cyfry składające się na datę twoich urodzin. Jak to zrobić?

Na przykład osoba urodzona 16.05.1994 roku doda do siebie 1+6+5+1+9+9+4 = 35 = 3+5=8. A więc jest numerologiczną Ósemką. Podczas dodawania uważaj jednak na wyniki 11, 22 i 33 – to liczby mistrzowskie, których się nie redukuje. Każda z liczb posiada inne wibracje, które odpowiadają odmiennemu portretowi numerologicznego.

Co oznacza liczba 8?

Ósemka symbolizuje moc i zadowolenie. Znaczenie liczby 8 wiąże się z takimi wartościami jak władza, realizacja, sukces. Dlatego też osoby urodzone w wibracji Ósemki charakteryzuje się jako zdolnych, gotowych do osiągnięcia szczęścia przywódców. Ósemki pewnie kroczą drogą do bogactwa i potrafią realizować swoje cele.

Pośród wszystkich wcześniejszych liczb to właśnie astrologiczna 8 ma najpotężniejsze wibracje. Symbolika liczby 8 może wiązać się także z przekraczaniem granic – w końcu odwrócona cyfra 8 to znak nieskończoności.

Jaka jest numerologiczna 8?

Ambitna, pracowita, zmotywowana do osiągnięcia sukcesu – Ósemka zdaje sobie sprawę z tego, że tylko pracą można spełnić własne marzenia. Zawsze rzetelnie wywiązuje się z obowiązków i do każdego zadania podchodzi sumiennie. Zwłaszcza, jeśli widzi, że jej praca przyniesie konkretny, pożądany efekt.

To wszystko sprawia, że Ósemka jest wyjątkowo odpowiedzialna i skoncentrowana na działaniu. Jeśli przydarzają jej się porażki – a to dzieje się rzadko – nie przywiązuje się do nich i nie poddaje. Jest pewna siebie i ma umiejętności oratorskie, dzięki czemu przyciąga tłumy. Jest świetnym przywódcą i potrafi pociągnąć za sobą resztę.

Wymienione zalety łatwo jednak mogą stać się wadami. Ósemka, która zatraci się w obowiązkach i pracy, może popaść w pracoholizm. Zagraża jej też upór i nadgorliwość. Jeśli nie potrafi odpoczywać i planować czasu na regenerację, szybko stanie się przemęczona i drażliwa. W najbardziej stresujących momentach może stać się oschła, pozbawiona poczucia humoru i zbyt poważna.

Zalety Ósemki: pracowitość, ambicja, wytrwałość, skuteczność, racjonalizm, rzetelność, sumienność, charyzma, umiejętności przywódcze i zmysł do organizacji, wytrwałość, skuteczność

Wady Ósemki: upór, pracoholizm, tyrania, oschłość, egoizm, skąpstwo, materializm, nerwowość, niecierpliwość, wycofanie, porywczość, gwałtowność, nadmierna powaga

Kobieta numerologiczna 8

Kobieta w wibracji astrologicznej 8 może onieśmielać tym, jak dobrze radzi sobie w życiu. Krok po kroku realizuje kolejne cele i spełnia swoje marzenia – jest niezależna finansowo, dąży do bogactwa. Świetnie wygląda, zazwyczaj jest ubrana z klasą i wzbudza podziw.

To wszystko może sprawiać wrażenie, że nie potrzebuje nikogo u swojego boku. Bywa odbierana przez otoczenie jako zarozumiała, przemądrzała i chcąca wszystko kontrolować. W gruncie rzeczy jednak Ósemka posiada silną osobowość i umiejętności przywódcze. Staje się niemiła dopiero w kontaktach z osobami, które jej zagrażają lub ją krzywdzą – zwykle jest uprzejma, a prawdziwą dobrocią okazuje najbliższym .Ósemkę charakteryzuje poczucie sprawiedliwości,

Kobiety Ósemki są wyjątkowo gospodarne – nie dla niej szał zakupowy. Robią przemyślane zakupy, inwestują w rzeczy na lata.

Sławne kobiety Ósemki: Sandra Bullock, Jessica Biel, Jessica Simpson

Mężczyzna numerologiczna 8

Racjonalny, ambitny, pracowity – robi wrażenie. Jednak mężczyzna, który jest numerologiczną Ósemką, może łatwo zdobyć za dużo władzy – zarówno na stanowiskach kierowniczych, jak i w związku, nie zawsze potrafi postawić granicę. Zagraża mu tyrania i apodyktyczność. Ze względu na swój upór niełatwo przychodzi mu zrozumienie, że inni mogą mieć odmienne zdanie.

Jednocześnie jednak Ósemki mają chęć pomagania innym, a swoją ambicję i determinację mogą wykorzystywać dla wyższych celów. Są skuteczne, pracowite i zdeterminowane; bardzo trudno jednak przewidzieć, w jaki sposób wykorzystują swoje zalety i w co się zaangażują.

Ósemki to bez wątpienia dobrzy partnerzy, ale zbudowanie z nimi szczęśliwego związku może nie należeć do najprostszych. Zwykle zapewniają poczucie bezpieczeństwa, są temperamentne i interesujące. Problem w relacjach z mężczyznami w wibracji numerologicznej 8 mogą stanowić trudności z wyrażeniem swoich uczuć – zwłaszcza z bezpośrednim komunikowaniem zmartwień i trosk.

Sławni mężczyźni Ósemki: Puszkin, Molier, Oscar Wilde, Anthony Hopkins

Numerologiczna 8 w pracy

Ósemka w numerologii bardzo często opisywana jest jako idealny pracownik. Każde zadanie, które zostanie jej powierzone, zostanie wykonane z największą uwagą i rzetelnością. Projekty, nawet te wymagające ogromnego zaangażowania, doprowadzi do końca. Dlatego też Ósemka osiąga wiele sukcesów i jest ceniona przez pracodawców.

Ósemki często wybierają zawody prawnicze lub decydują się na karierę w finansach. Dobrze radzą sobie w biznesie, chociaż mogą mieć trudności z podejmowaniem ryzykownych decyzji.

Ze względu na to, że pracowitość Ósemki często łączy się z nadgorliwością i uporem, jej kontakty z współpracownikami nie są łatwe. Zwłaszcza, że Ósemka może ulegać iluzji, że ludzie wokół niej podchodzą do obowiązków w podobny sposób, co ona. Będzie się irytować, gdy zauważy, że nie każdy jest na tyle zdeterminowany i zaangażowany – najmniejsze niedociągnięcia wzbudzą jej rozdrażnienie. Zwłaszcza Ósemka na kierowniczym stanowisku może okazać się zbyt ostra, a stąd blisko do zachowań autorytarnych, którym Ósemka łatwo ulega.

Numerologiczna 8 w miłości

Ósemka skoncentrowana na osiągnięciu sukcesu zawodowego czy zdobyciu prestiżu może zaniedbywać sferę uczuciową. Randki, angażowanie się w relacje i związki często spychane są na drugi plan. Rzadko kiedy Ósemka będzie całą swoją uwagę poświęcać uczuciom.

Nie oznacza to jednak, że Ósemka nie pragnie miłości. Bez wątpienia potrzebuje kogoś bliskiego, z kim będzie mogła dzielić się szczęściem i swoimi sukcesami. Może się jednak zdarzyć, że w wyborze partnera odegra rolę również status społeczny. Ósemka, dla której kwestie materialne są wyjątkowo ważne, będzie próbowała związać się z osobą zamożną, co może prowadzić do różnych konfliktów.

Ósemka nie poddaje się łatwo nie tylko w biznesie, ale i w miłości. Będzie starać się i pracować nad tym, aby związek okazał się szczęśliwy i udany – w końcu zależy jej na osiągnięciu sukcesu w każdej sferze życia. Jednocześnie jednak Ósemka jest samowystarczalna i niezależna – dobrze radzi sobie w pojedynkę, a prowadzenie życia jako wieczna singielka jej nie doskwiera.

Kto pasuje do numerologicznej 8?

Jak zdobyć numerologiczną 8? Przede wszystkim należy wykazać się cierpliwością i nie pozwolić Ósemce się zamknąć w swojej skorupie. Przy wyrozumiałej, okazującej wsparcie osobie Ósemka się otworzy, stanie się bardziej bezpośrednia – dzięki lepszej komunikacji nawiązanie z nią relacji może stać się dużo prostsze.

Według numerologii partnerskiej do 8 często pasuje numerologiczna 2. Wówczas partnerzy będą się doskonale uzupełniać i czerpać od siebie nawzajem. Ósemki zazwyczaj koncentrują się na pracy, Dwójki natomiast na rodzinie, co pozwoli wypracować odpowiedni kompromis i stworzyć dobrze funkcjonujący związek.

Ze względu na zainteresowanie pracą i zaangażowanie w kwestie zawodowe, Ósemka ma szansę stworzyć szczęśliwą relację z numerologiczną Czwórką. Równie dobrze pasuje do niej druga Ósemka – nikt nie zrozumie się tak dobrze jak dwie Ósemki.

Natomiast w związku z liczbami w bliskich jej wibracjach konieczne będą kompromisy. Numerologiczna 9 posiada zupełnie odmienne cele, marzenia i pragnienie – relacja z nią może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Podobnie numerologiczna 7, która będzie czuć się przytłumiona i zdominowana przez żądną władzy 8.