Numerologia wyróżnia kilka liczb mistrzowskich – 11, 22 i 33. Numerologiczna 11 cechuje się się ogromną duchowością, mocą i idealizmem, ale to nie wszystko – jej szczegółowa charakterystyka z pewnością zainteresuje osoby, które urodziły się w wibracji tej liczby. Jak dowiedzieć się, jaką liczbą jesteś?

Żeby sprawdzić, jaka Droga Życia ci odpowiada, dodaj wszystkie cyfry, które składają się na twoją datę urodzenia. Przykładową Jedenastką jest osoba urodzona w 28.09.1999 roku – 2+8+9+1+9+9+9 = 47 = 4+7= 11. Do każdej z liczb przypisane zostały wady i zalety, marzenia i cele – sprawdź, co mówi o tobie numerologia.

Co oznacza liczba mistrzowska 11?

Jedenastka to pierwsza z liczb mistrzowskich. Symbolika liczby 11 wiąże się z różnie rozumianą mocą. Podobnie jak kilka innych liczb, Jedenastka jest traktowana jako stara dusza – niektórzy wierzą, że Jedenastki to osoby, które żyły już wcześniej, a następnie powróciły, aby wciąż się samodoskonalić i pomagać innym. Jedenastki sprawiają wrażenie, jakby posiadały tajemną mądrość.

Znaczenie liczby 11 krąży wokół oświecenia i inspiracji. Jedenastka oświetla drogę innym, przypomina o jasnej stronie życia, wnosi światło i radość. Jej celem jest odnalezienie prawdy – nie tylko rozumianej dosłownie, ale również w sensie metafizycznym. Jedenastka w numerologii powiązana jest z przewodzeniem innym ludziom, pomocą im i pracą nad zmianą na lepsze.

Jaka jest numerologiczna 11?

Jedenastka charakteryzuje się wyjątkową wrażliwością i empatią – otacza inne osoby zrozumieniem i wykazuje się współczuciem. Jej duchowość jest nad wyraz rozwinięta, dlatego też często można spotkać Jedenastkę rozmyślającą nad światem i jego naturą. Medytacja, kontemplacja i prowadzenie filozoficznych rozważań to żywioł osób urodzonych w wibracji mistrzowskiej 11. Dodatkowo, cechuje je wysoka inteligencja.

Intuicja Jedenastki sprawia, że doskonale interpretuje zachowanie innych ludzi i wyczuwa, czego potrzebują. Ze względu na to, że chętnie niesie pomoc innym, zwykle ludzie do niej lgną, chociaż zdarza się, że Jedenastka zamyka się w sobie. Bez wątpienia przyciąga uwagę swoją ponadprzeciętnością.

Nie wszystkie z wielu marzeń i pomysłów Jedenastki udaje się zrealizować. To sprawia, że Jedenastka łatwo się zniechęca i denerwuje – trudno jej utrzymać wewnętrzny spokój i poskromić swoje emocje. Bywa jednak ambitna i skoncentrowana na wcześniej obranym celu – wówczas jest duża szansa na to, że uda jej się go osiągnąć.

Wśród otoczenia Jedenastka wywołuje skrajne emocje – jednych przyciągnie swoją charyzmą, innych odstraszy nonkonformistycznym zachowaniem. Jej indywidualizm i oryginalność może być różnie odbierany. Niestety, ze względu na skłonność do rozmyślań, Jedenastce może zagrażać samotność i wyizolowanie.

Zalety Jedenastki: intuicja, charyzm, ambicja, mądrość, ostrożność, zdolności przywódcze, bezkompromisowość, indywidualizm, oryginalność, kreatywność

Wady Jedenastki: nadmierna nieśmiałość, rozproszenie, podatność na manipulacje, nerwowość, skłonność do samokrytyki, wahania emocjonalne, egocentryzm.

Kobieta numerologiczna 11

Jedenastka ma w sobie wiele sprzeczności i paradoksów – bywa chaotyczna i może być niezrozumiana przez społeczeństwo. Kobieta urodzona w wibracji Jedenastki jest emocjonalna, uduchowiona, ale jednocześnie stara się stąpać twardo po ziemi i podejmować racjonalne decyzje. Nie jest to jednak takie proste – Jedenastka to idealistka, która marzy o zmianie świata na lepsze i chciałaby, żeby wszyscy byli szczęśliwi.

Jedenastka może zmagać się wysoką samokrytyką. Często jest zestresowana i rozdrażniona. Ma tendencje do popadania w skrajności i łatwo wątpi w cel swoich działań. Wewnętrzne problemy Jedenastki sprawiają, że nie jest jej łatwo nawiązać trwałą relację z drugą osobą – zwłaszcza jeśli zmaga się z niską samooceną czy nadmierną nieśmiałością.

Sławne kobiety Jedenastki: Gwen Stefani, Meg Ryan, Jennifer Aniston, Michelle Obama, Emma Watson

Mężczyzna numerologiczna 11

Zalety Jedenastki – a więc chęć niesienia pomocy czy wysoce rozwinięta intuicja – czynią z mężczyzn urodzonych w wibracji liczby 11 interesujących partnerów. Jednocześnie jednak trzeba być świadomym przeszkód, jakie stoją na drodze osobom, które pragną zbliżyć się do Jedenastki.

Ponadprzeciętność Jedenastki, jej duchowość i filozoficzne uosobienie, sprawiają, że Jedenastka wydaje się outsiderem. Astrologiczne Jedenastki dobrze czują się w samotności, lubią rozmyślać i kontemplować. Dlatego, chociaż wydają się idealnymi partnerami, związek z nimi nie należy do najłatwiejszych. Mają skłonność do samoizolacji i łatwo zamykają się w sobie. Zagraża im zarówno pycha i egocentryzm, jak i niska samoocena.

Jeśli jednak uda ci się dotrzeć do Jedenastki – nie pożałujesz. Otoczy cię opieką, wykaże zrozumieniem i empatią. W pełni zaangażuje się w relację z osobą, która okaże jej zrozumienie.

Sławni mężczyźni Jedenastki: Wolfgang Amadeus Mozart, Barack Obama, David Beckham, Robert Downey Jr.

Numerologiczna 11 w pracy

Niestety, ale w środowisku pracowniczym Jedenastka często jest wykorzystywana. Chęć pomocy innym i tendencja do poświęcania się sprawiają, że Jedenastkami łatwo manipulować. Współpracownicy potrafią przypisywać sobie osiągnięcia Jedenastki, która nawet nie protestuje – satysfakcja w pracy zwykle nie jest dla niej tak istotna, jak chęć niesienia pomocy innym.

To też sprawia, że Jedenastka rzadko kiedy odnosi sukcesy w polu zawodowym. Często zmaga się z problemami finansowymi. W wyjątkowych sytuacjach, gdy Jedenastce uda się zgromadzić majątek, chętnie dzieli się z innymi i udziela charytatywnie.

Jej największą szansą na sukces w sferze finansowej jest inwestycja. Mądrość i intuicja Jedenastki w połączeniu z ostrożnością mogą sprawić, że będzie podejmować dobre decyzje inwestycyjne. Dlatego też Jedenastka często pracuje jako doradca finansowy lub makler.

Oprócz finansów, Jedenastki często realizują się w branży kreatywnej lub sztuce. Ich wrażliwość ma swoje ujście w pracy artystycznej. Wówczas duchowa strona Jedenastki ma szansę się rozwijać, a jej oryginalna natura prawdziwie rozkwitnąć.

Numerologiczna 11 w miłości

Jedenastka podchodzi do związków i relacji z ostrożnością. Nie angażuje się od razu, a zamiast tego stopniowo poznaje potencjalnego partnera. Gdy decyduje się na wejście w związek, traktuje go poważnie – dba o partnera, stara się przewidzieć jego potrzeby i wykazuje inicjatywę. Charakteryzuje się lojalnością.

Jednocześnie jednak Jedenastka, która jest singielką, nie unika flirtów i romansów. Jest na tyle namiętna i kokietująca, że czerpie ogromną radość z niezobowiązujących spotkań. Zwraca jednak ogromną uwagę na to, aby nie sprawić nikomu krzywdy.

Bywa jednak, że Jedenastka się izoluje i skupia przede wszystkim na swoim wnętrzu – wówczas nie będzie zainteresowana żadnymi nowymi relacjami.

Kto pasuje do numerologicznej 11?

Jedenastki okazują partnerom dużo ciepła i zrozumienia, ale same również go potrzebują. Dlatego tylko osoby pełne empatii będą w stanie stworzyć z Jedenastką udany związek. Nie można jednak zapominać o tym, że Jedenastki cenią sobie namiętność – spokój, rutyna i monotonia mogą okazać się za mało stymulujące dla ciągle poszukujących nowych wrażeń Jedenastek.

Do Jedenastki bez wątpienia pasuje inna Jedenastka – pomiędzy tymi liczbami zapanuje pełne zrozumienie. Mają duże szanse na to, aby spędzić razem szczęśliwe lata.

Również Dwójka, Dziewiątka i Dwudziestka Dwójka to potencjalni dobrzy partnerzy dla Jedenastki. Będą się świetnie uzupełniać, a stworzenie zgranej pary nie powinny sprawiać im kłopotu.

Co innego jednak numerologiczna 33 – tutaj nie obejdzie się bez kompromisów. Jedenastka i Trzydziestka Trójka mogą negatywnie na siebie działać i pobudzać swoje złe strony. W wyjątkowych sytuacjach ich związek może okazać się udany, konieczne jednak będzie dużo wzajemnej pracy i zaangażowania.