Marzec 2022 - 9 Miesiąc Uniwersalny

Numerologia na marzec 2022 zapowiada się energicznie nie tylko ze względu na nadchodzącą wiosnę. Trzeci miesiąc kalendarzowy to w tym roku 9 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 3 + 2 + 0 + 2 + 2 = 9. Dziewiątka symbolizuje ukończenie i zmiany w dotychczasowej rutynie. Wibracja marca szykuje nam zatem lekcje dotyczące odpuszczania. Nie bójmy się jednak tego, co nadchodzi. Uwolnienie niesione przez liczbę 9 może być niezwykle oczyszczające. Każda sytuacja, której niedługo doświadczysz, przybliży cię do celu twojego życia. Nie da się ukryć, że Dziewięć bezpośrednio wiąże się z karmą. Pojawia się wtedy, gdy zbaczamy ze ścieżki swojego przeznaczenia. Cokolwiek opuści cię w tym miesiącu, najprawdopodobniej nie było ci pisane. Zmiana może być bolesna, ale postaraj się jej nie opierać. Coś, co do tej pory prowadziło donikąd, wreszcie ustąpi miejsca nowościom. Wykorzystaj ten czas, aby każdą rzecz doprowadzić do stanu ukończenia. Dzięki temu przywitasz nową porę roku z lekkością i radością. Przeprowadź gruntowne porządki w swojej duszy, a następnie przestrzeni wokół. 

Znaczenie liczby 3 w numerologii marca

Poza Miesiącem Uniwersalnym badamy również samą liczbę miesiąca. W marcu jest nią szczęśliwa Trójka, liczba przypisana planecie Jowisz. Marcowe dzieci są niesamowicie kreatywne, intuicyjne i obdarzone miłością do natury. To także niepoprawni romantycy, przywiązujący wielką wagę do uczuć. Oczekują troski oraz ciągłych zapewnień o swojej wyjątkowości. Jakie jest znaczenie liczby 3 w numerologii marca? Ta cyfra reprezentuje kreowanie, manifestowanie oraz budowanie życia. Jest początkiem, środkiem i końcem w jednym. Symbolizuje sumę tego, kim jesteśmy, czyli umysł, ciało i duszę. Łączy z intuicją. Przewodzi. Prowadzi do najwyższej prawdy. Zawsze wskazuje nam właściwy kierunek, dlatego zważajmy na jej wskazówki. 

Marzec służy sadzeniu nasion intencji i szybkiemu dokonywaniu postępu.

Marzec to pracowity miesiąc, w którym wszystko dzieje się szybciej. Ten czas sprzyja załatwianiu spraw, planowaniu przyszłości i skreślaniu rzeczy z listy rzeczy do zrobienia. Marzec zwiastuje również początek nowego roku astrologicznego. Przywitamy go w równonoc wiosenną, gdy Słońce przejdzie do walecznego Barana, pierwszego znaku na zodiakalnym kole. Nowy rok astrologiczny reprezentuje zatem duchowy nowy początek. Otrzymamy okazję, by zacząć od nowa i znacząco wpłynąć na swoje życie. W marcu nie grozi nam żadna retrogradacja, co tylko zwiększy potencjał tego miesiąca. 

3 marca - najszczęśliwszy dzień w miesiącu

Symbolika i magia liczby 3 jest głęboka. Trzeciego dnia trzeciego miesiąca w pełni doświadczymy jej wibracji. Trójka posłuży nam jako duchowy drogowskaz. Energia mistrzowskiej 33 w dacie 03.03 (najszczęśliwszy dzień w miesiącu) pozwoli nam zestroić się ze Wszechświatem. Tego dnia warto podzielić się swoją prawdą, być kreatywnym lub odważyć się na jakiś nowy pomysł. Upewnić się, że na kartach życia spisujemy historię, którą w przyszłości zechcemy opowiedzieć. Chociaż nie mamy żadnej kontroli nad wydarzeniami zgotowanymi przez los, to od nas zależy, gdzie pójdziemy dalej. Każde trudne doświadczenie wzbogaca duszę. Nie poddawajmy się w połowie drogi. 

Liczba mistrzowska 33 pomoże nam osiągnąć harmonię na poziomie ciała, umysłu i duszy. 

33 to liczba aniołów, które z jej pomocą chcą się z nami porozumieć. Kiedy często ją widzimy, to znak, że nasi przewodnicy duchowi są z nami i zachęcają nas do wyrażania siebie, tworzenia czy mówienia prawdy. W numerologii powtarzające się liczby są bardzo ważne. Kiedy na nie natrafiamy, zatrzymajmy się w miejscu. Zwróćmy uwagę na chwilę obecną. O czym myślimy? Co czujemy? Czemu należy się przyjrzeć? Trzydzieści Trzy pomoże nam zrozumieć, na co powinniśmy przeznaczyć ten miesiąc.

Horoskop na marzec 2022 - prognoza astrologiczna >>