Czy w twoim adresie znajduje się Liczba Długu Karmicznego? Doświadczenia, jakie będziesz mieć w swoim domu, można przewidzieć po jego numerze. Chociaż żadna cyfra nie jest gorsza lub lepsza, istnieją liczby, których należy unikać. Są to tak zwane liczby karmiczne, które zmniejszają się lub sumują do 13, 14, 16 lub 19. Liczba karmiczna sugeruje wyzwania lub poważne przeszkody w twoim życiu osobistym. Kiedy pojawia się w adresie domowym, zapowiada trudności i bolesne lekcje. Czasami takie miejsca przyciągają nas do siebie po to, przebudzić nas duchowo i wskazać nam zupełnie nowy kierunek. 

Poznaj prawdziwe znaczenie liczb w twoim adresie. Dzięki nim zrozumiesz, jak wibracja domu wpływa na twój nastrój i losowe wydarzenia.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na wybór domu, a kilkoma z nich są: cena, lokalizacja i wielkość. Jeśli nadal szukasz idealnego miejsca, najpierw zdecyduj, jakie są twoje osobiste pragnienia, a następnie spróbuj znaleźć odpowiedni adres. Na przykład, jeśli chcesz skupić się na karierze i osiągnąć wspaniałe wyniki w pracy, rozważ adres, w którym dominuje cyfra 1 (liczba znana ze swoich cech przywódczych). Pamiętaj, że dla ciebie numer domu lub budynku mieszkalnego jest znacznie ważniejszy niż numerologia nazwy ulicy. Dzieje się tak, ponieważ liczba nazwy ulicy dotyczy wszystkich, którzy na niej mieszkają, podczas gdy liczba twojego mieszkania decyduje bezpośrednio o twoim losie. W tym artykule skupiamy się więc na numerologii liczby domu. 

Numerologia domu - jak obliczyć?

Numerologia domu jest bardzo łatwa do obliczenia. Wystarczy, że zsumujesz liczby znajdujące w twoim adresie przy nazwie ulicy. Ważne, abyś dwuliczbowy wynik zmniejszyła do jednej cyfry. 

Oto jak obliczyć liczbę domu, jeśli mieszkasz przy ulicy Pięknej 16 m. 4:

1 + 6 + 4 = 11. Jest to liczba dwucyfrowa, a więc powinnaś jeszcze bardziej ją zmniejszyć: 1 + 1 = 2. 

Twoja liczba domu to 2. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie, co ta liczba oznacza dla twojego życia. 

Jeśli w twoim wyniku pojawią się liczby karmiczne 13, 14, 16 lub 19 nie redukuj ich do pojedynczej cyfry. W tym artykule znajdziesz wyjaśnienie dla karmy zapisanej w ów liczbach. Twoje miejsce zamieszkania sprawi, że będziesz musiała odrobić w nim pewne lekcje. 

Liczba domu 1

Wibracja liczby 1 w numerologii oznacza pracowitość, determinację i wielkie ambicje. Jedynka wspiera osoby niezależne, które chcą osiągnąć w życiu sukces. Daje swobodę do tworzenia oraz stawania się kimkolwiek zechcesz. Sprawdza się również w adresie miejsca pracy, jeśli szukasz idealnej przestrzeni na swój biznes.

Liczba domu 2

Według numerologii liczba 2 wiąże się z harmonią i partnerstwem. W adresie będzie idealna dla tych, którzy chcą skupić się na swoich związkach i rodzinie. Ten dom przyniesie wspaniałe doświadczenia tobie oraz twojej drugiej połówce. Niewykluczone, że postarasz się w nim o dziecko. Dwójka nigdy nie jest sama, a więc tu nie ma mowy o samotności. 

Liczba domu 3

Trójka jest pozytywna, energiczna i niezwykle kreatywna. W adresie sprawdzi się osobom, które potrzebują w życiu więcej szczęścia i próbują przyciągnąć do siebie radosne chwile. Taki adres obiecuje, że wiele się wydarzy. Oznacza niezwykle owocny okres dla każdego marzyciela. Single mieszkające pod Trójką na pewno nie będą się nudzić. 

Liczba domu 4

W Numerologii liczba 4 dotyczy praktyczności i stabilności. Energia tego miejsca jest świetna dla kogoś, kto chce zapuścić korzenie lub pragnie dokonać solidnej inwestycji. Tak więc, jeśli szukasz swojego „domu na zawsze”, rozważ taki, który ma Czwórkę w adresie. 

Liczba domu 5

Piątka kocha zabawę i towarzystwo. To świetna liczba adresu dla studentów lub artystów, którzy chcą, by w ich domu wiele się działo. Jednak 5 jest również uzależniona od zmian. Nie będzie sprzyjać osobom pragnącym się wyciszyć i odnaleźć spokój. Liczba domu 5 zwykle oznacza miejsce, gdzie dochodzi do wielu sytuacji promujących duchową transformację. 

Liczba domu 6

Szóstka to liczba domowego ciepła i rodziny. Wspiera partnerów oraz przyszłych rodziców pragnących zapewnić dobry byt swoim dzieciom. Zwiastuje kolejny, dojrzały etap życia, w którym nie zważamy już tylko na siebie. Pomaga przekształcić wnętrza w oazę spokoju dla wszystkich domowników. 

Liczba domu 7

W numerologii 7 jest wysoce uduchowioną liczbą, która w adresie oznacza wspaniały dom dla osób szukających schronienia i przestrzeni do cichej kontemplacji. Siódemka pozwoli ci uciec od wyścigu szczurów i znaleźć pasję dającą ci nowy sens życia. 

Liczba domu 8

Osiem to liczba osiągnięć i luksusów. Dom o tej wibracji sprawdzi się dla tych, którzy szukają prestiżu i lubią otaczać się pięknymi dobrami materialnymi. Jeśli szukasz dla siebie miejsca mającego wynagrodzić cię za twoją ciężką pracę, adres z numerem 8 będzie najlepszym wyborem.

Liczba domu 9

Numerologiczna 9 wiąże się z duchowością, wyższą ideą, humanitaryzmem i zmienianiem świata. Będzie wspaniałym domem dla osób z poczuciem misji. Dziewięć oznacza również jakiś koniec. Może pojawić się w adresie na ostatnim etapie twojej podróży przed wkroczeniem do zupełnie nowego rozdziału. 

Numerologia - najważniejsze obliczenia