Listopad to miesiąc pełen zadumy w wibracji mistrzowskiej Jedenastki. Liczba 11 oznacza wysokie wibracje, boskość oraz głębokie przebudzenie. Reprezentuje zestrojenie ze Wszechświatem i nieskończoną potęgę manifestacji. Przypomina, że nasze myśli mają moc kreowania rzeczywistości. Sama liczba 11 wygląda jak dwa filary łączące świat materialny ze sferą duchową. Co, poza Świętem Niepodległości, wydarzy się 11 listopada? O tym opowie nam numerologia. 

Data 11.11 jest naładowana podwójną mocą Jedenastki. 

Numerologia 11 listopada

Dnia 11 listopada pozwól sobie osiągnąć stan zestrojenia ze swoim wyższym "ja". Wpuść do środka harmonijne wibracje portalu Jedenastki. Jeśli czujesz się zablokowana w sprawach sercowych, tego dnia poproś o uwolnienie Cię od wszelkich przeszkód. Zaufaj. Postaraj się zachować otwarty umysł i puścić chęć kontroli sytuacji. Emanuj miłością, zrozumieniem, przebaczeniem i współczuciem, w szczególności wobec samej siebie. Oto wspaniały czas na modlitwę, pracę rytualną czy podjęcie działania. 

Naomi Rahim/Getty Images

Pomyśl o czymś, co chciałbyś stworzyć i przyciągnąć do swojego życia, a następnie wykonaj trzy kroki (nawet jeśli są małe), które pomogą Ci przekształcić tę myśl w rzeczywistość.

Numerologia na listopad 2023 - prognoza miesięczna >>

Rytuał na datę 11.11 

Alternatywne dni na wykonanie tego rytuału: 10, 28 i 29 listopada 2023.

Krok 1: Usiądź przed kartką papieru lub dziennikiem. Weź do ręki długopis. Przez kolejne 11 minut napisz o wszystkich rzeczach, które otwierają Twoje serce i wnoszą radość do Twojego życia. Mogą to być również Twoje pragnienia mające spełnić się w przyszłości. Poczuj się swobodnie i pisz z lekkością. Niczego nie analizuj. 

Krok 2: Przeczytaj to, co napisałaś i podkreśl wszystkie kluczowe słowa, które według Ciebie się wyróżniają. Te słowa dostarczą Ci wskazówek, na czym powinnaś teraz skupić swoją energię i czas.

Krok 3: Wybierz 3 słowa lub działania wywołujące w Tobie najsilniejsze uczucia. Zapisz je na osobnej kartce papieru. Połóż rękę na sercu i powtórz poniższą afirmację.

„Daję sobie pozwolenie na wniesienie więcej tej energii do mojego życia, począwszy od dzisiaj”.

Krok 4: Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, jak będzie wyglądać Twoje przyszłe życie, kiedy wpuścisz do niego tę piękną energię. Zobacz, jak osiągasz wszystko, czego chcesz. Poczuj się szczęśliwa, jakbyś już to miała. 

Krok 5: Napisz jasną intencję dotyczącą tego, co chcesz zamanifestować w swoim życiu. Spróbuj zwięźle uchwycić w jednym zdaniu wszystkie emocje, energię i rzeczy, którymi pragniesz się otaczać. To ćwiczenie pomoże Ci wysłać jasne życzenie do Wszechświata. Oto kilka przykładów:

  • Moim zamiarem jest wniesienie do swojego życia więcej spokojnej energii, abym mogła poczuć się zrelaksowana i połączona z moją najwyższą ścieżką.
  • Moim zamiarem jest dać sobie pozwolenie na zabawę i znów poczuć się młodo i radośnie.
  • Moim zamiarem jest słuchać i szanować swoją intuicję, abym mógł dalej się rozwijać i doświadczać więcej obfitości.
  • Moim zamiarem jest otwarcie serca na nową miłość i napisanie nowej, szczęśliwej historii. 

Ważne, aby Twoja intencja została wyrażona w pozytywny sposób. Kilka razy wypowiedz ją na głos.

Krok 6: Złóż dłonie w namaste i podziękuj sobie za ten rytuał, kończąc go afirmacją:

„Jestem jednością i odpowiadam za swoje życie. Tworzę ję, podążając ścieżką, na której spełniają się wszystkie moje życzenia. Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję."