Nowy, trendowy numer ELLE już w sprzedaży!

ELLE to magazyn, który od ponad 25 lat wyznacza trendy na polskim rynku. Obecnie ekologia jest najważniejsza, dlatego z szacunku do planety magazyn ELLE zmienia papier na ekologiczny. Matowe, aksamitne w dotyku wydanie ELLE jest wydrukowane na ekologicznym papierze Leipa z cenionym certyfikatem Blue Angel.

Nowy papier, na którym powstaje magazyn ELLE, jest w 100 proc. wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Papier z certyfikatem Blue Angel promuje konsumpcję świadomą ekologicznie. To najstarszy i najbardziej znany certyfikat na świecie nadawany tym, którzy skupiają się na procesie przetwarzania surowców i produkcji pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne. Magazyn ELLE jest drukowany w Quad/Graphics, która jako jedyna firma w Europie jest zasilana w 100 proc. energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

W dziale moda marcowego wydania ELLE czytelnicy znajdą 30 stron inspirującego i pełnego niespodzianek przewodnika po trendach w modzie na 2020 rok! W tym sezonie nosimy ciekawe kapelusze, ubrania w rajskie kolory i roślinne wzory, bermudy i duże torby. Moda w marcowym numerze jest barwna, egzotyczna i królewska. W okładkowej sesji pozuje znana polska modelka Daga Ziober.

Robert Kupisz wraz ze swoją muzą, Danutą Stenką, pozuje dla ELLE w nawiązującej do 1989 roku sesji mody i wspomina czasy, kiedy rozpoczynała się jego kariera. Sentymentalne wspomnienia i anegdoty sprzed lat zachwycają i pokazują, jak bardzo świat zmienił się w ciągu tych trzech dekad.

W dziale magazyn czytelnicy znajdą też materiał o tym, jak pieniądze wpływają na miłość i związek, a także czy nie spróbować coraz modniejszego co-livingu, czyli mieszkania ze znajomymi. Sprawdzamy też, czy rozstanie z przyjaciółką jest dla kobiety bardziej bolesne niż strata partnera.

Redakcja ELLE.pl wybierze dla Ciebie najlepsze artykuły tygodnia. Zapisz się na nasz newsletter

Tagi

nowe ELLE

Komentarze

 

Kup prenumeratę ELLE i odbierz prezent!