Nowy, trendowy numer ELLE już w sprzedaży!

ELLE to magazyn, który od ponad 25 lat wyznacza trendy na polskim rynku. Obecnie ekologia jest najważniejsza, dlatego z szacunku do planety magazyn ELLE zmienia papier na ekologiczny. Matowe, aksamitne w dotyku wydanie ELLE jest wydrukowane na ekologicznym papierze Leipa z cenionym certyfikatem Blue Angel.

Nowy papier, na którym powstaje magazyn ELLE, jest w 100 proc. wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Papier z certyfikatem Blue Angel promuje konsumpcję świadomą ekologicznie. To najstarszy i najbardziej znany certyfikat na świecie nadawany tym, którzy skupiają się na procesie przetwarzania surowców i produkcji pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne. Magazyn ELLE jest drukowany w Quad/Graphics, która jako jedyna firma w Europie jest zasilana w 100 proc. energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

W dziale moda marcowego wydania ELLE czytelnicy znajdą 30 stron inspirującego i pełnego niespodzianek przewodnika po trendach w modzie na 2020 rok! W tym sezonie nosimy ciekawe kapelusze, ubrania w rajskie kolory i roślinne wzory, bermudy i duże torby. Moda w marcowym numerze jest barwna, egzotyczna i królewska. W okładkowej sesji pozuje znana polska modelka Daga Ziober.

Robert Kupisz wraz ze swoją muzą, Danutą Stenką, pozuje dla ELLE w nawiązującej do 1989 roku sesji mody i wspomina czasy, kiedy rozpoczynała się jego kariera. Sentymentalne wspomnienia i anegdoty sprzed lat zachwycają i pokazują, jak bardzo świat zmienił się w ciągu tych trzech dekad.

W dziale magazyn czytelnicy znajdą też materiał o tym, jak pieniądze wpływają na miłość i związek, a także czy nie spróbować coraz modniejszego co-livingu, czyli mieszkania ze znajomymi. Sprawdzamy też, czy rozstanie z przyjaciółką jest dla kobiety bardziej bolesne niż strata partnera.

Redakcja ELLE.pl wybierze dla Ciebie najlepsze artykuły tygodnia. Zapisz się na nasz newsletter

Tagi

nowe ELLE
Wyślij Udostępnij Podziel się Wyślij

Komentarze

 

Kup prenumeratę ELLE i odbierz prezent!