Serial „Turysta”: wszystko co o nim wiemy

HBO Max przychodzi z nową propozycja wciągającego serialu, idealnego na wspólne wieczory. W głównej roli zobaczymy Jamie'go Dornana. Oprócz aktora, w serialu zgrali także Danielle Macdonald, czy Damon Herriman. Jak już wiemy będzie to ekscytujący, trzymający w napięciu thriller. Za scenariusz produkcji, odpowiedzialni są nominowani do nagród BAFTA producenci i scenarzyści Harry i Jack Williams. Producentem wykonawczym i reżyserem jest natomiast Chris Sweeney.

„Turysta”: fabuła produkcji z Dornanem

Serialowy thriller opowie o tajemniczym Brytyjczyku, który przemierzając australijskie pustkowie, nagle orientuje się, że ściga go ciężarówka, która próbuje go zepchnąć z drogi. Rozpoczyna się gra w kotka i myszkę, w efekcie której mężczyzna budzi się ranny w szpitalu – nie pamięta, co się stało, ani kim jest. Mimo amnezji, musi wykorzystać posiadane wskazówki i odkryć swoją tożsamość oraz co się wydarzyło, zanim dogoni go przeszłość, a w szczególności jego najwięksi wrogowie. 

Jamie Dornan: filmy i seriale z udziałem aktora

"Turysta" nie jest pierwszym thrillerem, w którym możemy zobaczyć aktora. Dornan już wcześniej zagrał w świetnym serialu "Upadek" (ang. "The Fall"), gdzie wystąpił u boku znakomitej Gillian Anderson. Ostatnio aktor dał także wyjątkowy popis aktorski w nagrodzonym Oscarem filmie "Belfast". Widać zatem, że gwiazdor nie może narzekać na nudę i powraca z coraz ciekawszymi projektami. Choć nadal największą popularność przyniosły mu filmy na podstawie powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya". 

Jak myślicie "Turysta" okaże się kolejnym hitem? Już teraz możecie się o tym przekonać i obejrzeć wszystkie odcinki „Turysty” na platformie HBO Max.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.