ON AIR Festival: gdzie i kiedy?

Festiwal ON AIR odbędzie się w dniach 9-10 września na warszawskim Lotnisku Bemowo - teren ten może pomieścić aż 25 tyś. osób! To właśnie tam występowali już tacy artyści, jak Madonna, zespół Metallica i AC/DC, czy niedawno Mata.

ON AIR Festival 2022: zespoły

Festiwal On Air trafi w gusta absolutnie wszystkich fanów muzyki, ponieważ łączy on różne gatunki. Na jednej scenie wystąpią zarówno dobrze znani muzycy, jak i zupełnie nowi, ciekawi newcomerzy. Zagrają zespoły indie rock, takie jak Tame Impala, jak również będzie można posłuchać dream pop-u w wydaniu Alexandra Saviora, czy muzyki eksperymentalnej zespołu The Comet is Coming. Dla wszystkich fanów polskiej sceny muzycznej również mamy dobrą wiadomość - na On Air Festival wystąpi dwóch polskich reprezentantów: Baasch i Ralph Kamiński. Ten ostatni zagra swoje największe przeboje z najnowszego albumu „Kora”.

ON AIR Festival 2022: atrakcje

Na gości czeka nie tylko wspaniała dawka dobrej muzyki, ale również doznania wizualne. Festiwal zbogacą kolorowe instalacje i dekoracje zaprojektowane specjalnie na On Air. Co więcej, w miasteczku festiwalowym będzie przygotowana strefa chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami oraz z foodtruckami z przepysznym jedzeniem. A to jeszcze nie koniec atrakcji! Jednak ich szczegóły zdradzimy wkrótce.

ON AIR Festival 2022: bilety

Bilety na Festiwal są już w sprzedaży. Jednodniowy EARLY BIRD dostępny jest w cenie od 249 zł. Dwudniowy karnet kosztuje natomiast od 389 zł. Za karnet VIP trzeba zapłacić od 1000 zł, a za bilet jednodniowy VIP - od 500 zł. Aby być na bieżąco z festiwalowymi newsami, koniecznie śledźcie profile ON AIR na social mediach.

___________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.