Koniec roku Rihanna może uznać za udany - tuż po świętach Bożego Narodzenia do sprzedaży trafiły nowe pomadki "Mattemoiselle". Na dodatek, Riri potwierdziła, że w 2019 roku swoją premierę będzie miał również jej kolejny album studyjny. Producent Kuk Harrell zdradził, że Barbadoska rozważa nawet wydanie podwójnej płyty, łączącej w sobie muzykę eksperymentalną i nastrojowe utwory. To nie koniec niespodzianek. Gwiazda uchyliła rąbka kolejnej tajemnicy. Na jej instagramie pojawiły się informacje (oraz zdjęcia) dotyczące nowych kosmetyków Fenty Beauty.

Rihanna ma sobowtóra? Pewna mała dziewczynka wygląda jak wokalistka. Podobieństwo jest uderzające! >>

Nowości kosmetyczne: luty 2019 >>

Nowości od Fenty Beauty. Rihanna wprowadza kolejne kosmetyki

Gdy Rihanna ruszyła z projektem Fenty Beauty, postanowiła stworzyć podkład dla kobiet o każdym odcieniu skóry. Dlatego do sprzedaży trafiło aż 40 odcieni fluidu Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation. Inne marki kosmetyczne stwierdziły, że nie mogą zostać w tyle w tym temacie i zaczęły wprowadzać kolejne kolory. Choć dotąd miały w ofercie 10, maksymalnie 20 kolorów. 30-latka poszła o krok dalej i ujawniła, że jeszcze w styczniu do perfumerii Sephora trafi kolejnych 10 odcieni słynnego Pro Filt'r! To nie wszystko, jeśli zaglądaliście na instagram Rihanny to z pewnością widzieliście jej nowy tutorial, w którym pokazano kolejny premierowy produkt, a mianowicie korektor Pro Filt'r Concealer. Kosmetyk idealnie współgra z fluidem, choćby ze względu na dostępne kolory. Ich również będzie 50! Pro Filt'r Concealer ma za zadanie ukryć wszelkie niedoskonałości, opuchlizny, zasinienia i zaczerwienienia, a także "zmartwienia, czy złe decyzje". Dodatkowo wprowadzono również osiem odcieni sypkiego pudru o nazwie Pro Filt'r Setting Powder. Przy okazji, będzie można też kupić odpowiednie do aplikacji pędzle oraz gąbeczki (nazywają się "Powder Puff Setting Brush", "Lil Precision Makeup Sponge Duo", "Concealer Precision Brush"). Nowości kosmetyczne Fenty Beauty będą dostąpne od 11 stycznia, czyli już za kilka dni! Czekamy jeszcze na informację dotyczącą cen.

Przypomnijmy, zagraniczni blogerzy i vlogerzy od razu zakochali się w Fenty. Dziś marka Riri jest porównywana do najlepszych na rynku, co więcej, rozwija się w ekspresowym tempie. Na dodatek, kosmetyki są wegańskie, a przy ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierze. Ogólnoświatowa premiera Fenty Beauty odbyła się na początku września 2017 roku w nowojorskiej perfumerii Sephora na Times Square, a od 7 września 2018 Fenty jest dostępne również w Polsce.