"Modni i modniejsi": Netflix prezentuje nowy program modowy

Kulisy jednej z największych i najbardziej kontrowersyjnych branż nieustannie ciekawią widzów, dlatego Netflix zdecydował się na nakręcenie kolejnej produkcji o modzie. Nowy format, nazwany "Modni i modniejsi" (lub w oryginale "Next To Fashion"), przyjrzy się tworzeniu kolekcji, a właściwie będzie głównym motywatorem do ich powstawania. Reality show jest bliźniaczo podobne do "Project Runway" - ma mieć jednak bardziej zabawną i luźną formułę, co też widać w opublikowanym niedawno zwiastunie produkcji. 

Nowości na Netflix: luty 2020. Co pojawi się na platformie? >>

Filmy nominowane do Oscara 2020, które obejrzysz na Netflix >>

Ten film obejrzysz na Netflix za darmo! Chodzi o nową komedię romantyczną >>

Poszczególne odcinki i zadania będą oparte na trendach oraz stylach projektowania, które mają wpływ na to, co dziś noszą ludzie na całym świecie.

W "Next In Fashion" uczestnicy programu - młodzi i utalentowani twórcy z całego świata - będą rywalizować ze sobą o nagrodę w wysokości 250 000 dolarów i szansę na zaistnienie w świecie mody, w tym debiut w sklepie internetowym Net-a-Porter, który skupia najważniejsze luksusowe marki i projektantów. W konkursie weźmie udział aż osiemnastu projektantów, którzy mają już doświadczenie i są profesjonalistami, między innymi ubierają gwiazdy i pracują z największymi domami mody. Kto z nich okaże się najlepszy i zachwyci na wybiegu swoimi projektami? O tym zdecydują jury złożone ze specjalistów branży, w tym dziennikarzy i blogerów oraz gospodarze. Prowadzącymi programu zostali projektant i osobowość telewizyjna Tan France ("Porady różowej brygady") oraz modelka, prezenterka i projektantka Alexa Chung (książka "It"). 

Ten pokaz mody to hit na Instagramie. Zobacz niesamowitą kolekcję Jacquemus RTW Fall 2020, o której mówią dziś wszyscy>>

Premiera pierwszego sezonu "Modni i modniejsi" Netflix planowana jest na 29 stycznia 2020, a na platformie ma się pojawić początkowo dziesięć odcinków. Show wyprodukowali Robin Ashbrook, Yasmin Shackleton oraz Adam Cooper. 

Oto ukochana marka skandynawskich minimalistek: Totême. Założyła ją jedna z pierwszych szwedzkich blogerek>>