Premiera filmu"Nowe oblicze Greya" zbliża się wielkimi krokami. Zaledwie kilka dni temu pokazywaliśmy wam jak będzie wyglądać koronkowa suknia ślubna głównej bohaterki, czyli Anastasii Steele. W raz z początkiem nowego roku do sieci trafił właśnie nowy trailer promujący "Nowe oblicze Greya", ostatnią część słynnej trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W krótkim filmiku zobaczymy sceny ze ślubu, romantycznych podróży, wiemy także że Anastasia i Christian będą rozmawiać z architektką na temat wspólnej posiadłości, pojawią się także znani nam już wrogowie. Ale największe wrażenie zrobi na was ostatnia scena, w której świeżo poślubiona żona Greya dowie się, że jest... w ciąży! "Nowe oblicze Greya", trafi do kin  9 lutego, tuż przed Walentynkami. 

"Nowe oblicze Greya": fabuła

O czym będzie "Nowe oblicze Greya" (po ang. "Fifty Shades Freed"), trzecia część ekranizacji światowego bestselleru autorstwa E.L. James? "Wspólna codzienność okazała się dla nich nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Christian dzielnie stawiają czoła w imię tego, co ich łączy. Głębokie uczucie pary kochanków dryfujących po wzburzonym morzu uczuć, może zniszczyć były szef Any... Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę i cierpliwie czeka na swoją szansę, by uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Niepewni tego, co zgotuje im los, razem czekają na to, co się wydarzy... Czy ich poruszająca historia miłosna zakończy się happy endem?" - taki opis możemy znaleźć na okładce książki "Nowe oblicze Greya". Czy producenci i reżyser poprzedniej część, James Foley zamierzają coś zmienić w filmie "Nowe oblicze Greya"? Zobaczymy!

"Nowe oblicze Greya": obsada

"Nowym obliczu Greya" zobaczymy oczywiście odtwórców głównych ról. W Anastasię Steele ponownie wcieli się Dakota Johnson, a Jamie Dornan zagra seksownego i niebezpiecznego Christiana Greya. W filmie "Nowe oblicze Greya" partnerować im będą również: Rita Ora, Luke Grimes, Arielle Kebbel, Eric Johnson, Max Martini, a także Fay Masterson.

"Nowe oblicze Greya": ścieżka dźwiękowa

Tuż przed świętami podano również informacje dotyczące piosenki promującej najnowszą część z trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W utworze "For You" zaśpiewali Rita Ora oraz były członek zespołu One Direction, czyli Liam Payne. Premiera singla zapowiedziana jest na ten miesiąc. Przypomnijmy, w poprzednich piosenkach tytułowych mogliśmy usłyszeć m.in. Ellie Goulding ("Love Me Like You Do"), The Weeknd ("Earned It") orazTaylor Swift i Zayn ("I Don't Wanna Live Forever").