Kilka miesięcy temu do sieci trafił oficjalny teaser promujący ostatnią część trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya", czyli "Nowe oblicze Greya". Mogliśmy się z niego dowiedzieć, że słynna para, czyli Anastasia Steele i Christian Grey (podobnie, jak w książce) wezmą ślub. Jak ceremonia będzie wyglądała w filmie? Musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy. "Nowe oblicze Greya", trafi do kin  9 lutego, tuż przed Walentynkami. Nas zainteresowała suknia ślubna filmowej bohaterki. W wideo możemy już co nieco zobaczyć, ale na szczęście do sieci trafiło już zdjęcie prezentujące koronkową kreację Anastasii. Jak wam się podoba?

"Nowe oblicze Greya": fabuła

O czym będzie "Nowe oblicze Greya" (po ang. "Fifty Shades Freed"), trzecia część ekranizacji światowego bestselleru autorstwa E.L. James? "Wspólna codzienność okazała się dla nich nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Christian dzielnie stawiają czoła w imię tego, co ich łączy. Głębokie uczucie pary kochanków dryfujących po wzburzonym morzu uczuć, może zniszczyć były szef Any... Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę i cierpliwie czeka na swoją szansę, by uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Niepewni tego, co zgotuje im los, razem czekają na to, co się wydarzy... Czy ich poruszająca historia miłosna zakończy się happy endem?" - taki opis możemy znaleźć na okładce książki "Nowe oblicze Greya". Czy producenci i reżyser poprzedniej część, James Foley zamierzają coś zmienić w filmie "Nowe oblicze Greya"? Zobaczymy!

"Nowe oblicze Greya": obsada

"Nowym obliczu Greya" zobaczymy oczywiście odtwórców głównych ról. W Anastasię Steele ponownie wcieli się Dakota Johnson, a Jamie Dornan zagra seksownego i niebezpiecznego Christiana Greya. W filmie "Nowe oblicze Greya" partnerować im będą również: Rita Ora, Luke Grimes, Arielle Kebbel, Eric Johnson, Max Martini, a także Fay Masterson.

"Nowe oblicze Greya": ścieżka dźwiękowa

Tuż przed świętami podano również informacje dotyczące piosenki promującej najnowszą część z trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W utworze "For You" usłyszymy Ritę Orę oraz byłego członka zespołu One Direction, czyli Liama Payne'a. Premiera singla zapowiedziana jest na styczeń 2018 roku. Przypomnijmy, w poprzednich soundtrackach zaśpiewali m.in. Ellie Goulding ("Love Me Like You Do"), The Weeknd ("Earned It") oraz Taylor Swift i Zayn ("I Don't Wanna Live Forever").