Premiera filmu "Nowe oblicze Greya" zbliża się wielkimi krokami. Znamy już zwiastun, wiemy również, kiedy produkcja trafi do kin (9 lutego!). Jeszcze przed świętami do sieci trafiła informacja, że tytułową piosenkę do "Nowego oblicza Greya", zatytułowaną "For You" zaśpiewają Rita Ora oraz były członek zespołu One Direction, czyli Liam Payne. Brytyjka wciela się również w postać przybranej siostry Christiana Greya, czyli Mię Grey. Utworu do filmu "Nowe oblicze Greya" możecie posłuchać już np. na platformie streamingowej Spotify. Czy będzie to hit na miarę "Love Me Like You Do" od Ellie Goulding, "I Don't Wanna Live Forever" Taylor Swift i Zayna, czy "Earned It" od The Weeknd? 

W internecie pojawiła się też lista kawałków, które trafiły na ścieżką dźwiękową do filmu "Nowe oblicze Greya". Co ciekawe, znajdziecie tam singiel "Maybe I’m Amazed" zaśpiewany przez Jamie'ego Dornana, czyli filmowego Chriatiana Greya! Czyżby aktor wykonał cover hitu Paula McCartneya z 1970 roku? W soundtracku "Nowe oblicze Greya" znalazły się także piosenki zaśpiewane przez takich artystów, jak Hailee Steinfeld, Sia, Dua Lipa, Jessie J, czy wspomniana już Ellie Goulding.

"Nowe oblicze Greya": soundtrack

1. Capital Letters – Hailee Steinfeld x BloodPop®
2. For You (Fifty Shades Freed) – Liam Payne & Rita Ora
3. Sacrifice – Black Atlass featuring Jessie Reyez
4. High – Whethan & Dua Lipa
5. Heaven – Julia Michaels
6. Big Spender – Kiana Ledé featuring Prince Charlez
7. Never Tear Us Apart – Bishop Briggs
8. The Wolf – The Spencer Lee Band
9. Are You – Julia Michaels
10. Cross Your Mind – Sabrina Claudio
11. Change Your Mind – Miike Snow
12. Come On Back – Shungudzo
13. I Got You (I Feel Good) – Jessie J
14. Ta Meilleure Ennemie (Pearls) – Samantha Gongol (of Marian Hill) featuring Juliette Armanet
15. Deer in Headlights – Sia
16. Diddy Bop – Jacob Banks & Louis the Child
17. Love Me Like You Do (Fifty Shades Freed Version) – Ellie Goulding
18. Freed – Danny Elfman
19. Seeing Red – Danny Elfman
20. Maybe I’m Amazed – Jamie Dornan [Bonus Track]
21. Cross Your Mind (Spanish Version – Sabrina Claudio [Bonus Track]
22. Pearls – Samantha Gongol (of Marian Hill) [Bonus Track]

"Nowe oblicze Greya": fabuła

O czym będzie "Nowe oblicze Greya" (po ang. "Fifty Shades Freed"), trzecia część ekranizacji światowego bestselleru autorstwa E.L. James? "Wspólna codzienność okazała się dla nich nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Christian dzielnie stawiają czoła w imię tego, co ich łączy. Głębokie uczucie pary kochanków dryfujących po wzburzonym morzu uczuć, może zniszczyć były szef Any... Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę i cierpliwie czeka na swoją szansę, by uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Niepewni tego, co zgotuje im los, razem czekają na to, co się wydarzy... Czy ich poruszająca historia miłosna zakończy się happy endem?" - taki opis możemy znaleźć na okładce książki "Nowe oblicze Greya". Czy producenci i reżyser poprzedniej część, James Foley zamierzają coś zmienić w filmie "Nowe oblicze Greya"? Zobaczymy!

"Nowe oblicze Greya": obsada

"Nowym obliczu Greya" zobaczymy oczywiście odtwórców głównych ról. W Anastasię Steele ponownie wcieli się Dakota Johnson, a Jamie Dornan zagra seksownego i niebezpiecznego Christiana Greya. W filmie "Nowe oblicze Greya" partnerować im będą również: Rita Ora, Luke Grimes, Arielle Kebbel, Eric Johnson, Max Martini, a także Fay Masterson