Nie są to projekty, które dobrze znamy ze standardowych nowości czy linii hiszpańskiej sieciówki - w SRPLS Zara definiuje na nowo klasyczne archetypy za pomocą nowych proporcji, sylwetek, kolorów i materiałów (szukając przy tym jak najbardziej nowoczesnych rozwiązać i rewolucyjnych podejść do tworzenia mody). Nowa kolekcja utrzymana jest w stylu utility i ma bardzo określoną paletę barw: od bordowego, przez szary i oliwkowy, po czarny. "Nowoczesna szafa użytkowa nabiera nowego wyrafinowania - zwinnej elegancji i wyjątkowego nacisku na prostotę. Decydując się na odzież ulitity, a jako punkt wyjścia wybierając mundur, oddajemy hołd renegatom i rebeliantom. Kolekcja Zara SRPL Fall ma ostre, bardziej dopasowane podejście, z silnym naciskiem na doskonalenie projektu każdego elementu i neutralność, która służy jako płótno dla charakteru noszącego" czytamy w informacji prasowej marki. 

W nowościach dla kobiet, mężczyzn i dzieci znalazły się kurtki, płaszcze, spódnice, topy, spodnie i bluzy o militarnym zacięciu. Zara SRPLS dostępna jest już na zara.com i będzie aktualizowana co tydzień aż do 24 listopada.

Ta sukienka babydoll to hit Instagrama, który pasuje na każdą figurę. Podobną kupicie na wyprzedaży w Zara za mniej niż 100 zł>>

Zobaczcie sami. Wszystkie zdjęcia nowej kolekcji Zara SRPLS znajdziecie w naszej galerii.