Twórcy nowej kampanii znanej na całym świecie marki Undress Code (nie przesadzamy, ich projekty są dziś dostępne w 40 krajach w najbardziej prestiżowych domach handlowych i butikach, od Paryża, przez Nowy Jork, aż po Tokyo) na bohaterkę serii fotografii mianują współczesną nomadkę, w którą przed obiektywem Gosi Turczyńskiej, na tle malowniczych krajobrazów Zanzibaru, wciela się zjawiskowa Charlotte Tomas. Koncept wizualny krąży tu wokół motywu ucieczki: zarówno od sytuacji panującej na świeci, jak i wywołanych nią wewnętrznych niepokojów. 

„Wolność, naturalność, spokój umysłu i marzycielstwo robią za motyw przewodni tej kampanii. Całość zebrano w historię ucieczki artystki w naturę.” dowiadujemy się z materiałów prasowych.

Cała oprawa doskonale oddaje ducha samej kolekcji. Kostiumy jednoczęściowe  oraz dwuelementowe bikini zebrane pod hasłem UC Swimwear 2021 są zmysłowe, oryginalne i nowoczesne. Wykonano je z teksturowanego, szybkoschnącego materiału oraz podszewek z poliestru z recyklingu w klasycznych kolorach, wśród których biel, czerń i kawowe odcienie nude. 

Nowości z oferty Undress Code docenią nie tylko rozkochane w wakacyjnym vibie estetki, ale też twardo stąpające po ziemi pragmatyczki. A to dlatego, że część z nich jest dwustronna. Kostiumy wywrócone na drugą stronę zamieniają się w zupełnie nowy projekt. Pomyślcie tylko, ile cennego miejsce walizce zaoszczędzicie dzięki temu rozwiązaniu. Co więcej, cała kolekcja zaprojektowana została w sposób, który pozwala na swobodne miksowanie poszczególnych jej elementów. Do wyboru rozwiązania absolutnie klasyczne, jak i te nieco bardziej nieoczywiste. Nasze serca skradły dekoracyjne, karbowane gumy układające się w mocno wycięty, asymetryczny dekolt na plecach. 

Projekty z kolekcji Swimwear 2021 naprawdę wyglądają jak upalne lato. Ale uwaga: nie tylko takie spędzone na rajskiej, egzotycznej plaży, ale także to zaplanowane w miejskiej, betonowej dżungli. W końcu jedną z najważniejszych tendencji tego sezonu jest wymiana tradycyjnych bluzek na bieliźniane braletki, opaski typu bandeau i góry od bikini. Nie możemy doczekać się aż przetestujemy ten mikrotrend na sobie, obowiązkowo z modelem Good Luck Charm.