W kolekcji FALL in Love ’21 króluje niewymuszona elegancja rodem z szaf najbardziej stylowych Francuzek. To klasyka, która nigdy się nie nudzi. Uwagę zwracają głębokie dekolty, podkreślona talia, zmysłowe rozcięcia oraz obniżona linia rękawów na sukienkach, swetrach i koszulach. Wszystko to w uniwersalnych beżach, brązach, czerni i szarościach. Będą świetną bazą całorocznej garderoby kapsułowej. 

Do internetowego butiku marki zajrzeć powinny także fanki delikatnych printów. Kwiatowy wzór na odkrywającej ramiona bluzce Joanna to nasz redakcyjny numer jeden.

Co ze składami? Dominują szlachetne tkaniny, takie jak cupro, modal czy włoska naturalna wiskoza. 

„Dbamy o to, aby każda kolekcja była niewielka i unikatowa” podkreśla Aleksandra Kasprowiak, założycielka marki. Wszystkie powstają odpowiedzialnie i lokalnie – w małej podwarszawskiej szwalni. 

Kolekcję  FALL in Love ‘ 21 ilustruje wyjątkowa sesja foto. Na zdjęciach Doroty Porębskiej Warszawa wygląda jak Paryż, a uchwycone w obiektywie ubrania wyglądają jakby powstały tylko po to, aby spacerować w nich po krętych uliczkach ulubionych miast, pić kawę i jeść croissanty (dużo croissantów). W roli głównej wystąpiła eteryczna Patrycja Sobolewska – finalistka 9. edycji Top Model. Gratulujemy!

Credits: 
Zdjęcia: Dorota Porębska
Modelka: Patrycja Sobolewska – MODEL PLUS
Make up: Weronika Rudajcio
Lokacja: Warszawa