Coraz bardziej ciągnie nas do Krakowa - nie tylko z powodu kultury i świetnych kawiarni, ale też mody. Nowa kolekcja krakowskiej marki me&BAGS tylko utwierdza nas w przekonaniu, że w stolicy Małopolski dzieją się same dobre rzeczy. Marce bliskie są idea zrównoważonej mody i hasło "mniej znaczy więcej", które widać nie tylko w designie, ale też samej produkcji dodatków. Każda torebka jest wykonywana ręcznie z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o nawet najdrobniejszy detal. Co więcej, założycielka me&BAGS osobiście nadzoruje każdy proces powstawania torebki - od narodzin pomysłu, poprzez wybór materiałów i pracę w szwalni, aż po pakowanie i wysyłkę do klientek.

Torebki me&BAGS: nowa kolekcja krakowskiej marki

Czego możemy się spodziewać po nowościach me&BAGS? Na torebki (m.in. na kultowy już model Basic Me 15) zostały przeniesione zielone rośliny i najpiękniejsze zakątki naszej planety, a lekki worek z kolekcji Traveller Bags idealnie mieści się w walizce, którą pakujemy ze sobą do samolotu. Widać, że tego lata pracownię me&BAGS opanował motyw podróży - tych wymagających w dalekie kraje, ale też miejskich, skąd też chwytliwy claim „Simple Urban Bags for you everyday”. Całą kolekcję znajdziesz tutaj: [LINK]

W nowej kolekcji znajdziecie torebki na ramię, mniejsze modele na długim pasku czy wygodne worki. Są pojemne i zmieści się w nich praktycznie wszystko - od drobiazgów, po laptop i strój na siłownię.

Dodajmy do tego proste kroje, które lubią się z miejską elegancją i streetwearem, ale też możliwość noszenia jednego modelu tak samo do pracy, jak i na przejażdżkę rowerową i możemy nawet pokusić się o stwierdzenie, że to torebki, które naprawdę pasują na każdą okazję. W minimalizmie i ograniczeniu zakupowym, które są przyszłością mody, to modele na wagę złota.

Nowości me&BAGS  obejrzycie w naszej galerii. Ceny torebek zaczynają się od 149 zł.