Strzała Strzelca mierzy ponad horyzont. Jest wystrzeliwana z wielką precyzją, lecz to, gdzie wyląduje, zależy od wielu losowych czynników. Czasami trafi w dziesiątkę, innym razem chybi. Nów Księżyca w Strzelcu to dobra okazja, aby zastanowić się nad swoim celem. Czy odważysz się wypuścić swoją strzałę w kierunku, który przyniesie zwycięstwo? A może kierujesz ją zbyt nisko, zakładając, że i tak się nie uda? Użyj wibracji tej fazy , aby jasno określić, czego chcesz od życia w nowym roku.

Grudniowy nów już wisi na horyzoncie

Weź głęboki oddech i pozwól energii nowiu dotrzeć do najgłębszych zakamarków Twojej duszy. Niech powiew świeżości tchnięty przez znak Strzelca zdmuchnie z Ciebie poczucie stagnacji. Uwolnij się od bólu z przeszłości i strachu przed tym, co przyniesie jutro. Poczuj, jak unosisz się w powietrzu ku przyszłości, o jakiej skrycie marzysz. Nów księżyca w Strzelcu jest przeżyciem, którego potrzebujesz, by wyfrunąć z mroku minionego roku. Ta faza osiągnie szczyt 12 grudnia 2023. Przygotuj się na ważny początek, przygodę i głębokie przebudzenie.

  • Co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwa?
  • Na widok czego czujesz motyle w brzuchu?

Odpowiadając sobie na te pytania, zaczniesz pracować z energią pełni w Strzelcu. Uwolnij się z mglistego zamętu. Powędruj w miejsce, które wydaje się lżejsze dla serca i duszy.

Mocą Strzelca jest pozytywne myślenie

Ciemne nocne niebo w fazie nowiu symbolizuje odrodzenie. Potraktuj je jak swoją szansę na całkowity reset. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, właśnie teraz jest na to odpowiedni moment. Ustal nowe nawyki, zrób coś inaczej niż zwykle i oczekuj pożądanych efektów. 
Niech wszelkie zmagania z przeszłości staną się Twoją siłą napędową. Zamanifestuj, jak chcesz, żeby wyglądała Twoja nowa rzeczywistość. Uwierz, że ten rozdział wkrótce się rozpocznie. Zasługujesz na ekscytujący rozwój akcji oraz szczęśliwe zakończenie. Nie pozwól, by głosy zwątpienia wpłynęły na Twoją historię.

mike wolf/Getty Images

Nów Księżyca w Strzelcu - co zrobić w tej fazie?

Księżyc w nowiu w Strzelcu przygotuje Cię również na nadchodzącą zimę. Możesz mieć ochotę oddać się refleksji i zakorzenić się w swojej rzeczywistości. Staniesz się wrażliwa na zmiany w naturze oraz energię w Twoim otoczeniu. Ustal intencje, planuj i idź po swoje. Okaż wdzięczność za to, co już masz. Odpuść chęć kontroli, uwolnij się, poddaj i w spokoju oczekuj efektów swoich działań. Wszyscy stawiamy czoła przeciwnościom losu pojawiającym się na naszej drodze.

Księżyc w nowiu to dobry czas na dbanie o siebie i wydobywanie wewnętrznego potencjału.

Pamiętaj, że nów ma miejsce, gdy światło księżyca znajduje się w najniższym punkcie. Od tego momentu nasz Ziemski Satelita zaczyna się powiększać na nadchodzące tygodnie, podnosząc nasz poziom motywacji i nadając rozpędu naszym osobistym celom. Nie daj się zwieść sennej energii tej fazy. To tylko krótka chwila wytchnienia przed wykonaniem wielkiego kroku naprzód. Nowie księżyce przynoszą nadzieję i możliwości. Zaopiekuj się sobą. Chroń swoją wrażliwą energię. Unikaj spędzania czasu z ludźmi, którzy są zniechęceni lub pesymistyczni. Rób rzeczy, które sprawiają, że czujesz się podekscytowana.

W dzień nowiu rozpocznie się retrogradacja Merkurego >>