Nów księżyca w Rybach zwiększa samoświadomość i ciekawość świata. W jego trakcie dokonamy nowych odkryć, które wesprą nasz duchowy rozwój. Odważ się marzyć. Teraz warto rozpocząć nowe projekty lub pogłębić świeżo zawartą znajomość. W trakcie nowiu będziemy emanować pewnością siebie, a nasza bezpośredniość zapewni nam sukces. Lutowy nów sprawi również, że nasze libido znacznie wzrośnie. Inni będą nas odbierać za o wiele bardziej atrakcyjnych niż zwykle. Wykorzystaj ten moment, by obrosnąć w piórka i zrealizować najskrytsze pragnienia.

Żywioł wody niesie uzdrawiające wibracje i przybliża do prawdziwej misji naszych dusz.

Odłóż ego na bok i otwórz się na miłość. Zdobądź się na empatię. Spróbuj spojrzeć na świat z perspektywy drugiego człowieka, pozbywając się swoich zahamowań. Ryby zawsze wyciągają pomocną dłoń wobec tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Możesz liczyć na pełne wsparcie Wszechświata w kwestii swoich osobistych celów.

Horoskop tygodniowy - nów księżyca w Rybach

BARAN

Bieżący tydzień ujawni twoją wrażliwą naturę, do której raczej nie przyznajesz się na co dzień. Możesz mieć ochotę zwierzyć się ze swoich uczuć komuś, kogo szczerze kochasz. Przestaniesz chować sekrety. Ulżysz sobie byciem autentyczną w każdym calu. Masz szansę oczyścić się z przeszłych, złych doświadczeń i rozpocząć swój powolny proces uzdrawiania. Pozwól sobie przeżywać wszystkie emocje. Niech panujący w kosmosie żywioł wody obmyje cię ze złości. Temu właśnie służy nów księżyca w Rybach.

BYK

W tym tygodniu nów w Rybach poruszy twoim światem marzeń. Oddaj się refleksji nad swoją przeszłością i zastanów się, dokąd pragniesz teraz zmierzać. Pora zboczyć ze znanego, utartego szlaku, żeby odkryć przed sobą nowe możliwości. Co chcesz osiągnąć w tym roku, z czego będziesz dumna w kolejnych latach? Czy pieniądze aby na pewno dają szczęście? Zamiast gromadzić dobra materialne, podejmij się celów, które mają głębszy sens z punktu widzenia duchowości. 

BLIŹNIĘTA

Kolejne dni sprzyjają twojej karierze. Zamiast starać się dopiąć wszystko na ostatni guzik, podaruj sobie więcej swobody. Przesadna koncentracja na obowiązkach ogranicza twoją kreatywność. Nie dołuj się tym, że jesteś w tyle. Wyobrażaj sobie, że już osiągasz sukces. Wizja spełniania swoich zawodowych marzeń na nowo obudzi w tobie zapał do pracy. Nów w Rybach da ci potrzebne inspiracje. Wzmocnij je swoimi manifestacjami - zapisz je w dzienniku lub stwórz nowy mood board. 

RAK

Bieżący tydzień szykuje dla ciebie niespodziankę. Może się okazać, że zupełnie przypadkiem poznasz bratnią duszę lub odkryjesz jakieś urokliwe miejsce. Te doświadczenia przyspieszą twój wewnętrzny wzrost i nadadzą więcej sensu teraźniejszości. Jeszcze tak wiele musisz się nauczyć, zanim dojdziesz do punktu, o którym skrycie marzysz. Rozwiń skrzydła, niech poniesie cię wiatr. Nów w Rybach wsłucha się w twoje intencje, wznosząc cię na wyżyny wyobraźni. 

Horoskop na ten tydzień - najważniejsze zjawiska >>

LEW

Ponieważ znajdujemy się w sezonie Ryb, znaki ognia teraz mają pod górkę. Okaże się, że to nie takie łatwe osiągnąć "jedność" ze swoją drugą połówką. Zamiast tonąć, płyń naprzód i nie pozwalaj, by twój nastrój był uzależniony od partnera. Musisz znaleźć szczęście w samej sobie, wtedy nikt nie będzie mógł ci go odebrać. Podczas nowiu w Rybach wyznacz granice w relacjach, których nikt nigdy nie powinien przekraczać. 

PANNA

W tym tygodniu ożywisz tę część kobiecej natury, która odpowiada za empatię i miłość. Znacznie ocieplisz swoje relacje, jeśli okażesz innym chociaż kroplę współczucia. Uświadom sobie też, że twoi wrogowie karmią się złymi emocjami. Gdy zamiast walki wybierzesz przebaczanie, odwrócisz karmę, jaka jest między wami, i przestaniesz nosić w sercu bolesną urazę. Nów w Rybach uczy głębokiego współczucia. 

WAGA

Na dniach nów w Rybach oderwie cię od szarej rutyny. Ciągłe przestrzeganie sztywnych zasad jest sprzeczne z twoją twórczą naturą. Drzemie w tobie stara dusza, pragnąca czegoś więcej niż sukcesów w pracy i fontanny pieniędzy. Pozwól sobie żyć chwilą oraz marzeniami, które w przyszłości mogą stać się prawdą. Energia Ryb sprawi, że dostrzeżesz dla siebie alternatywną rzeczywistość. Otwórz swoją głowę na nowe możliwości. 

SKORPION

Ten tydzień rozbudzi twój artystyczny geniusz. Planuj, wymyślaj nowe projekty i ciesz się nieskończoną dawką pomysłów. Jednocześnie ucisz krytyczny głos swojego wymagającego ego. Tylko on stoi ci na przeszkodzie do realizacji najbardziej szalonych celów. Poczuj się jak Ryba w wodzie. Weź sprawy w swoje ręce i ożyw każdą swoją ideę. Wykorzystaj leczniczą energię nowiu w Rybach na praktyki wspierające zdrowie. 

STRZELEC

W tym tygodniu Wszechświat wystawi twoją życzliwość na próbę. Możesz mieć ochotę szerzyć miłość i współczucie, a w zamian otrzymać słowa pogardy. Nie każdy widzi świat w tylu kolorach, co ty. Zamiast na siłę wychowywać innych, postaraj się być lepszą dla samej siebie. Oszczędzaj swoją pozytywną energię, przeznaczając ją na jakiś samokształcący cel.

KOZIOROŻEC

Energia bieżącego tygodnia nieco namiesza w twoim codziennym życiu. Możesz źle zrozumieć sens czyjejś wypowiedzi lub sama błędnie przekazać to, co myślisz. To nie retrogradacja Merkurego, lecz Wenus w Rybach płata ci figle. Stworzy wokół ciebie niewidzialną mgłę, która wypacza każde wymienione słowo. Zamiast brać wszystko do siebie, ciesz się lekkością żywiołu wody, jaką będą emanować kolejne dni.  

WODNIK

Uważaj na nadmierne wydatki oraz błędy w kalkulowaniu finansów. Twoje pragnienie materialnych luksusów może przyćmić sprawy ziemskie, które w tej chwili powinny być dla ciebie największym priorytetem. Przypomnij sobie, dokąd zmierzasz i co popycha cię naprzód. Nie inwestuj w rzeczy błahe lub niepewne, ponieważ te opóźnią twój start. Poświęć weekendowy nów na spotkania z przyjaciółmi. 

RYBY

Trwa sezon Ryb, a ty emanujesz światłem niczym latarnia morska. W tym tygodniu zyskasz moc przekonywania innych i hipnotyzowania swoimi pomysłami. Przyciągasz do siebie to, co sama emitujesz, a w rezultacie spełniasz marzenia. Wskazuj ludziom ich właściwą drogę poprzez służenie dobrą radą oraz pozwalanie, aby mogli się wypłakać. Kiedy okazujesz komuś miłość, pamiętaj, aby to uczucie dawać także sobie.

Horoskopy na luty 2023: