Sezon Barana zbliża się wielkimi krokami. Czas panowania żywiołu ognia nastanie w pierwszy dzień wiosny. To również moment, gdy Słońce jest gotowe do rozpoczęcia nowej podróży wokół 12 znaków zodiaku. Wkraczamy więc w nowy rok astrologiczny - kolejny etap ewolucji duszy.

Sennik: jedzenie. Co oznacza sen o jedzeniu?>>

Nów w Baranie 2023 - jak zadziała?

Słońce w Baranie przynosi motywację i energię do pracy. Co stanie się, gdy w tym znaku zodiaku zagości Księżyc? Przekonamy się o tym 21 marca, tuż po równonocy wiosennej. Wtedy nów w Baranie ześle na nas swoje potężne wibracje. Czas na świeży start, nowe początki oraz ekscytujące możliwości. Podążajmy za swoimi marzeniami i celami, a otrzymamy narzędzia, by je spełnić. Weźmy sprawy w swoje ręce. Odrzućmy wszelkie obawy, które do tej pory mogły nas powstrzymywać. 

Przerzuć kartkę do kolejnego rozdziału. Nów księżyca w Baranie to początek nowej historii, której będziemy doświadczać przez cały rok. 

Nów w Baranie to wybitna kreatywność. Z nią będzie nam łatwiej manifestować i poczynać pierwsze kroki ku swoim pragnieniom. Ów faza przewietrzy nasze głowy, otwierając nas na nowy sposób myślenia. Spojrzymy na swoje życie w inny sposób niż dotychczas. Jeśli chcesz dokonać ważnych zmian, ten Księżyc w nowiu jest po twojej stronie.

Dwa nowie księżyca w Baranie - czas zaćmień

Faza nowiu w Baranie przyniesie coś jeszcze. Sprawi, że dotrą do nas pewne zaskakujące, czy nawet szokujące informacje. Możemy doświadczyć głębokiego przebudzenia. Zrozumieć prawdy, które do tej pory jawiły się nam jako nieodgadnione. Los zmusi nas do dostosowania się do nich lub wprowadzenia zmian. Co więcej, nów w Baranie w 2023 roku wydarzy się dwukrotnie. Drugi pojawi się w trakcie zaćmienia Słońca 19 kwietnia.

Cokolwiek wydarzy się w marcowym nowiu, będzie kontynuowane w kwietniu. Reszta historii zostanie nam ujawniona podczas potężnego zaćmienia Słońca.

Podwójny nów w Baranie wskazuje na intensywny czas, w którym jesteśmy zachęcani do dokonywania odważnych wyborów. Wszechświat jest po naszej stronie, przynosząc nowe możliwości. Teraz zyskamy jasność umysłu i motywację do ich wykorzystania.

Nowe początki i niszczycielski Pluton

Tuż po nowiu, 23 marca, Pluton po raz pierwszy od ponad 200 lat przejdzie do znaku Wodnika. Ten aspekt jest jednym z najważniejszych wydarzeń kosmicznych 2023 roku. Zdarza się raz w życiu. Wskazuje na duchową ewolucję na poziomie osobistym, jak i zbiorowym. Pluton reprezentuje transformację. Może przynieść zniszczenie, ale dzięki niemu będziemy w stanie odrodzić się w czymś nowym. Jakikolwiek nowy początek nastanie podczas nowiu w Baranie, z pewnością będzie mieć plutoński posmak. Tylko destrukcja starego systemu pozwoli nam odrodzić się z popiołów.

Pluton w Wodniku - to wydarzy się raz w życiu >>

Jak wykorzystać energię Księżyca w nowiu Barana?

W nowiu w Baranie trzeba posiać nasiona nowych intencji i zastanowić się, jaką energią chcesz się otaczać. Warto zacząć od praktyki zdrowych nawyków. Zapisz swoje intencje na kartce, a następnie umieść je w widocznym miejscu. Sprawdzaj swoją listę każdego dnia. Wyobraź sobie siebie w przyszłości i żyj tak, jakbyś już miała to życie. Poczuj się, jakbyś odrodziła się na nowo pod wpływem energii nowiu. Otwórz się na świeże wibracje przepływające przez kosmiczne niebo. Użyj ich, aby się zainspirować. Wzmocnij każdy zakątek swojego umysłu, ciała i duszy.

Horoskopy na wiosnę 2023: