W ostatnich miesiącach przez sieć przetoczyła się dyskusja o nepotyzmie w branży rozrywkowej. Coraz więcej internautów zwraca uwagę na podejrzane zbieżności nazwisk i uderzające podobieństwo młodych gwiazd do starszych koleżanek i kolegów po fachu. Temat przywilejów, jakimi dysponują dzieci znanych rodziców, poruszyła niedawno Lily-Rose Depp. „Nic nie zapewni ci angażu z wyjątkiem bycia odpowiednią osobą do tej konkretnej roli. Internauci zwracają uwagę na to, kim jest twoja rodzina, a nie ludzie odpowiedzialni za casting. Może otwiera to pewne drzwi, ale nie sprawia, że przekraczasz próg. Przed tobą jest dużo pracy” – powiedziała córka Johnny'ego Deppa i Vanessa Paradis.

Nie musiała długo czekać na odpowiedź. Modelka Vittoria Ceretti zwróciła uwagę na przeszkody, z jakimi muszą poradzić sobie niezamożne osoby bez koneksji. Wróciła pamięcią do lat, kiedy nie miała pieniędzy na powrót do domu, aby zobaczyć się z rodziną, a do tego musiała przepuszczać w kolejce na przymiarki tzw. nepo babies. „Wiem, że to nie twoja wina, ale proszę, doceń i znaj miejsce, z którego pochodzisz” – napisała na Instagramie. I choć o wielu celebrytach można powiedzieć, że lukratywne kontrakty zdobyli jedynie dzięki aktowi urodzenia, ekhem Brooklyn Beckham, to całe grono sław odziedziczyło nie tylko biznesowe kontakty, ale także talent i – co więcej – potrafią go wykorzystać. Do tej grupy najwyraźniej zaliczyć można… North West.

North West zrobiła makijaż swojej mamie Kim Kardashian. Dziewięciolatka podbija internet talentem do make-upu

Złośliwi mogą zapytać, jaki los na genetycznej loterii – poza niezaprzeczalną urodą – mogła wygrać córka Kim Kardashian. Nie wiadomo jeszcze, czy North dostała w prezencie od losu muzyczne zdolności Kanye Westa, ale z pewnością podpatrzyła kilka przydatnych upiększających trików u swojej matki. Dziewięciolatka dorastała w domu pełnym kosmetyków. Zarówno jej mama, jak i ciocia Kylie Jenner mają w portfolio odnoszące sukcesy marki beauty. Nic dziwnego, że dziewczynka szybko podchwyciła zainteresowania otaczających ją kobiet. Swoimi umiejętnościami regularnie chwali się na TikToku. Nagranie, na którym robi makijaż Kim, obejrzano już ponad 2 miliony razy.

@kimandnorth

 

♬ Baby-Baby-Baby - TLC

North West doskonale wie, w jakiej kolejności nakładać produkty i jak używać gąbeczki do blendowania podkładu. Na TikToku krok po kroku pokazuje tajniki codziennego makijażu Kim Kardashian. Początkująca wizażystka pokusiła się nawet o wykonanie konturowania i wykończenie całości odrobiną różu i błyszczyka.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta podbija internet swoim tańcem. Wideo z Shiloh w roli głównej stało się międzynarodowym hitem >>

Wcześniej pozwalała sobie na jeszcze więcej kreatywności i przy pomocy żółtej farby zamieniła swoją mamę w... Minionka. Z kolei z okazji rozpoczęcia przygotowań do świąt ucharakteryzowała ją na podobieństwo Grincha. Trzy dni temu pędzle poszły w ruch również na twarzy Kylie Jenner. Proces robienia makijażu 25-latce obejrzało niemal 20 milionów użytkowników aplikacji. Zgadzacie się z nimi, że North odnalazłaby się w zawodzie charakteryzatorki lub wizażystki?

@kimandnorth

Doing auntie KYLIE make up❤️

♬ Creep - TLC