Amal i George Clooney podzielili się informacją na temat ich 6-letnich bliźniaków, Alexandra i Elli. Gust muzyczny syna i córki gwiazdorskiego duetu stał się bardzo interesujący za sprawą ich ojca – bliźniaki zaczęli słuchać rockowych brzmień. „Dzieci słuchają heavy metalu” – powiedzieli. „Są headbangerami. To nie jest do końca heavy metal, jest wystarczająco heavy, żeby mogli machać głowami”. George dodał, że jako rodzice nie są utalentowani muzycznie i że zrujnowali swoim dzieciom tę pulę genów.

Cindy Ord/Getty Images

Amal i George Clooney o swoim związku i sławie

Małżeństwo opowiedziało również o swoim związku. George kolejny raz potwierdził swój podziw dla małżonki. „Inspiruje mnie we wszystkim, co robi” – wyznał. Wspomniał, że dzień wcześniej była ich 9. rocznica ślubu. „Mówili, że to nie potrwa długo, wiesz, o czym mówię?”.

Zapytał Amal, czy czuje się jak „power couple”. „Nie bardzo” odpowiedziała.

Aktor podkreślił, jak bardzo jest dumny z tego, że jako znana para mogą rzucić trochę światła na innych. „Jesteśmy szczęściarzami, że możemy całą poświęcaną nam uwagę przekierować na innych. My jej nie potrzebujemy” – powiedział. Zaznaczył, że cieszy się z tego, że mają tę możliwość, by wyróżnić tych, którzy najbardziej tego potrzebują. „Zwróćmy światła na ludzi trafiających do więzienia za walkę o sprawiedliwość i demokrację” – skomentował Clooney.

Podczas wydarzenia para udowodniła, że nie bez powodu została okrzyknięta jedną z najbardziej stylowych. Amal olśniła w klasycznej, białej, długiej sukni z cyrkoniami Versace, a George w czarnym garniturze.