„Letnia odsłona projektów Sandry przenosi nas do stylowych i malowniczych ogrodów w południowej Francji. Letnie sukienki z jedwabiu, połyskujące akcenty na garniturach oraz perły na bluzkach wprowadzają nas w świat bujnej śródziemnomorskiej natury, która w połączeniu z nowoczesnością tworzy synonim luksusu i blichtru.” - czytamy w informacji prasowej. 

W kolekcji LE PAYSAGE konstrukcyjna awangarda spotyka paryski szyk zmiksowany ze swobodną elegancją prosto znad Lazurowego Wybrzeża.

Za kolorystyczny fundament robi tu kwaśna limonka przełamana stonowaną śmietanką. Z jednej strony wyrazisty, z drugiej niezwykle eteryczny eklektyzm określa również obszar materiałów oraz form. Wzrok przykuwają naturalne jedwabie, szare strusie pióra, błyszczące cekiny, lekka i zwiewna wiskoza, bufiaste rękawy, asymetria i wykończenia z pereł. 

Ta kolekcja to jednak przede wszystkim oda do detalu. Spójrzcie tylko na te drobne marszczenia, artystyczne upięcia i drapowania oraz oryginalne wiązania. No i nasz ulubione rozcięcia na nogawkach odzwierciedlające najpopularniejsze tendencje ze światowych wybiegów... 

Całą kampanię ilustrującą nowości znajdziecie w naszej galerii.

Credits:

Zdjęcia: Anna Konieczna
Modelka: Natalia Uliasz / AS Management
Makijaż i włosy: Kalina Kocemba
Stylizacje: Kalina Kocemba