Premiera filmu "The Northman" w Los Angeles

W poniedziałek 18 kwietnia w TCL Chinese Theatre w Hollywood odbyła się premiera filmu "Wiking". Produkcja opowiadająca o księciu Wikingów, może pochwalić się iście gwiazdorską obsadą w rolach głównych zobaczymy bowiem Nicole Kidman, Alexandera Skarsgard i Anyie Taylor-Joy. Film wyreżyserowany przez Roberta Eggersa, trafi do polskich kin już 22 kwietnia

Stylizacja Nicole Kidman

Getty Images

Nicole Kidman pozowała na czerwonym dywanie razem ze swoim mężem Keithem Urbanem. Na tę okazję aktorka wybrała limonkową suknię projektu Prady wykończoną zdobieniami oraz różowymi piórami na ramionach. Stylizację uzupełniła biżuterią marki Orlov oraz srebrną kopertówką. Postawiła na klasyczne i eleganckie upięcie włosów do tyłu z jednym wypuszczonym kosmykiem, eksponując w ten sposób srebrne kolczyki. 

Stylizacja Anyie Taylor-Joy

Getty Images

Anya Taylor- Joy, która jest ambasadorką marki Dior oraz Tiffany & Co., zdecydowała się założyć projekty właśnie tych marek. Gwiazda miała na sobie klasyczną kremowo-białą suknię do ziemi oraz złotą kolię. Anya nawiązała upięciem włosów do tematyki filmu i upięła je w długi warkocz, przywołujący na myśl fryzury kobiet Wikingów. 

__________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.