Wegetariańska postawa Harrego Stylesa 

Piosenkarz i aktorka zostali laureatami PETA's 2022 Libby Awards. Styles otrzymał nagrodę za "Najbardziej viralowy moment dla zwierząt", a wydarzenie dzięki któremu gwiazdor zdobył to wyróżnienie miało miejsce podczas jednego z jego koncertów. W trakcie występu w Nowym Jorku jeden z fanów rzucił w piosenkarza kawałkiem kurczaka. Gwiazdor podniósł go, a tłum zaczął skandować by go zjadł. Rozbawiony sytuacją Styles odpowiedział "Nie jadam kurczaka. Nie jadam mięsa w ogóle". Video stało się viralem w mediach społecznościowych, co PETA doceniło jako promocję wegetarianizmu. 

Nicola Peltz Beckham namawia do adopcji psów 

Nicola Peltz, żona najstarszego syna Beckhamów została natomiast doceniona z powodu promowania adopcji psów. 27- latka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami nowego psa z dopiskiem, że zdecydowała się właśnie na adopcję. Dodatkowo przekonywała ona swoich obserwatorów, żeby nie kupować, a adoptować lub być domem zastępczym dla czworonogów. Gratulujemy zdobywcom nagród i głęboko wierzymy, że propagowanie takich postaw przez gwiazdy zwiększy świadomość wokół cierpienia zwierząt. 

Selena Gomez świętuje Dzień Dziękczynienia z Nicolą Peltz i Brooklynem Beckhamem. „Mój ulubiony Brytyjczyk”

Wśród pozostałych nominowanych przez PETA gwiazd znaleźli się: Kourtney Kardashian, Travis Barker, Bella Hadid, Jonas Brothers, Hailey Bieber, Jimmy Fallon, Prince Harry, Meghan Markle oraz Drew Barrymore