Nia Vardalos w nowej roli!

Rozpoczęły się zdjęcia do komedii „Moje wielkie greckie wesele 3”. Aktorka Nia Vardalos podzieliła się ze swoimi fanami dobrymi informacjami za pośrednictwem Instagrama. Vardalos poinformowała obserwatorów, że przebywa w Atenach oraz pokazała fragment planu zdjęciowego. Nagrania trwają obecnie w dzielnicy Plaka, nieopodal hotelu, w którym zatrzymała się ekipa. Przed Nią Vardalos stoi jeszcze jedno wielkie zadanie – aktorka nie tylko ponownie wcieli się w postać Touli Portokalos, ale także wyreżyseruje trzecią część filmu!

„Jesteśmy w Grecji, gdzie kręcimy trzecią część filmu »Moje wielkie greckie wesele«. Dziękujemy za wszystkie piękne wiadomości z wyrazami oczekiwania. Wiele miłości i wdzięczności dla Was wszystkich za wsparcie” – powiedziała gwiazda.

„Moje wielkie greckie wesele 3” – o czym będzie film?

Fabuła filmu skupia się na organizacji wesela Paris (Elena Kampouris), córki Touli i jej męża Iana (w tej roli powróci John Corbett). Sequel zostanie zadedykowany pamięci Michaela Constantine'a – aktora, który wystąpił w dwóch poprzednich częściach jako uparty ojciec głównej bohaterki. Mężczyzna zmarł w sierpniu 2021 roku. 

„Moje wielkie greckie wesele” – o czym opowiadał film z 2002 roku?

Oryginalny film „Moje wielkie greckie wesele” miał premierę w 2002 roku i zyskał dużą popularność. Vardalos wystąpiła w głównej roli i stworzyła scenariusz do filmu, za który otrzymała nominację do Oscara. Reżyserem pierwszej części był Joel Zwick. „Moje wielkie greckie wesele” to historia Fotouli „Touli” Portokalos. Młoda Greczynka zakochuje się w Amerykaninie i postanawia go poślubić wbrew sprzeciwom swojej konserwatywnej rodziny.