Ala Sekuła ma 17 lat, 179 cm wzrostu i książkę, w której właśnie pojawiły się zdjęcia z sesji promującej jesienną kolekcję Miu Miu.

Ala Sekuła w sesji promującej kolekcję Miu Miu Fall 2015, fot. materiały prasowe

Nowa twarz agencji Gaga wystrzeliła jak kometa - wystarczyło kilka dni w Paryżu, by zdobyć bukingi większości marek należących do największych luksusowych koncernów świata. I to na wyłączność! Zakulisowo mówi się, że do poznańskiego biura Gagi dzwonią już najbardziej decyzyjni dyrektorzy castingów, którzy rządzą obsadą pokazów tygodni mody. Właścicielka macierzystej agencji Ali, Katarzyna Sawicka zdradza nam kulisy tej historii w mailu do redakcji ELLE.pl:

@Cokolwiek wydarzyło się w Paryżu… chce ją cały świat :) Jak udało się nam odkryć Alę? Podczas wizyty IMG w Poznaniu wybraliśmy się do restauracji ze scoutką tej światowej agencji. Dostałam wtedy maila ze zdjęciem jakiejś dziewczynki - zerknęłam na nie dyskretnie kątem oka, chowając telefon pod stołem. Była piękna, pokazałam ją więc ekipie IMG. Potem historia potoczyła się lawinowo. Maila ze zdjęciami Ali przysłał nam chłopak, który spotkał Alicję na korytarzu w szkole. Za jego pośrednictwem udało nam się zaprosić ją do Warszawy. Już godzinę po spotkaniu dostałam informację od IMG, że agencja chce ją reprezentować na całym świecie. Takie „potwierdzenia” nie zdarzają się często. Musieliśmy tylko dopilnować spotkania z rodzicami i „wprowadzenia” ich w biznes. Minęły święta i… IMG rozpoczęło proces bukowania modelek na tydzień mody Haute Couture. "Padło" na Alę i Sunny (Martę Wysocką). Po kilku dniach w Paryżu i pierwszym (!) castingu Ala została wstępnie zatrudniona na wyłączność dla pewnej grupy modowej. Na razie nie możemy zdradzić jakiej :) Dwa dni później otrzymała swoje pierwsze zlecenie, sesję dla marki Miu Miu, która właśnie ujrzała światło dzienne w internecie. Przed nią jej pierwsze tygodnie mody a umowa na wyłączność nie przeszkadza innym markom ubiegać się o Alę - nasz telefon dzwoni bez przerwy.

Będziemy uważnie śledzić tę karierę i szukać Alicji na wybiegach nadchodzących fashion weeków. Tymczasem zobaczcie ją na zdjęciach testowych Krzysztowa Wyżyńskiego i w lookbooku promującym kolekcję Miu Miu Fall 2015, w którym obsadzono jeszcze jedną polską nową twarz - Paulę Gałecką z Mango Models.

Ala Sekuła, zdjęcia >>