Cierpliwość się opłaciła - sequel produkcji "Do wszystkich chłopców, których kochałam" już nie długo trafi na Netflix. Ten słynny film romantyczny oparty na książce Jenny Han o tym samym tytule okazał się hitem platformy w 2018 roku. Pod koniec ubiegłego roku podano, że widzowie będą mogli liczyć na drugą część historii Lary Jean Covey i Petera Kavinsky'ego. Kiedy Lana Condor i Noah Centineo powrócą w swoich rolach?

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

Filmy romantyczne na Netfliksie >>

Ten horror od Netflix jest tak przerażający, że widzowie idą potem spać przy włączonym świetle >>

"Do wszystkich chłopców, których kochałam": kiedy 2. część pojawi się na Netflix?

Druga część filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam" ("To All The Boys I've Loved Before") będzie miała taką samą nazwę jak powieść Han, czyli "P.S. Wciąż cię kocham". Co się wydarzy w kolejnym filmie? "Lara Jean nie spodziewała się, że naprawdę zakocha się w Peterze. Mieli przecież tylko udawać. Jednak nagle ich uczucia stały się bardzo prawdziwe. Teraz kiedy w jej życiu pojawia się kolejny adresat listów, Lara Jean nie wie, czy to normalne, aby kochać dwóch chłopców jednocześnie" - możemy przeczytać w opisie kontynuacji powieści "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Na horyzoncie pojawi się nowy bohater, czyli John Ambrose McLaren (w tej roli John Fisher). Kogo wybierze licealistka? Petera czy Johna?

Komedie romantyczne 2019 >>

To najpopularniejsze filmy i seriale na Netflix. Poznajcie listę tytułów >>

Netflix oficjalnie podał, że premiera kolejnej części "Do wszystkich chłopców, których kochałam" zaplanowana jest na 12 lutego 2020 roku. A jeśli obejrzycie wideo z gwiazdami do końca to czeka was kolejna niespodzianka - producenci szykują już trzecią część opowieści z Noah Centineo i Larą Condor!

Nowości na Netflix: grudzień 2019. Co pojawi się na platformie? >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OHHHHHHHH MYYYY GODDDDD @toalltheboysnetflix IS COMING BACK!!!

Post udostępniony przez Netflix US (@netflix) Sie 15, 2019 o 1:17 PDT

"Do wszystkich chłopców, których kochałam": o czym jest film i książka?

Sekretne listy miłosne Lary Jean przypadkiem trafiają do pięciu chłopaków, którzy jej się podobają. To koniec bycia szarą myszką, na którą nikt w szkole nie zwraca uwagi. Jest zabawnie, słodko i wzruszająco! 

To właśnie dzięki roli w "Do wszystkich chłopców, których kochałam"Noah Centineo zdobył ogólnoświatowy rozgłos i w przeciągu kilku tygodni stał się gwiazdą. Aktor tak świetnie wypadł w tym filmie romantycznym, że wiele kobiet marzyło o chłopaku w stylu Petera Kavinsky'ego (bez względu na wiek!).

Wiemy kiedy 2. sezon serialu "You"/"Ty" trafi na Netflix! Premiera już niedługo >>