Marka swoje urodziny w wyjątkowy sposób. Po pierwsze, z tej okazji powstała specjalna kolekcja "Full Circle", która jest pewnego rodzaju modową autobiografią. Znajdziecie w niej ubrania, które są reinterpretacją najbardziej znanych modeli NENUKKO. Każde z nich zostało wykonane ręcznie, z patchworku materiałów, tak by przy ich powstawaniu nie zmarnowały się tkaniny. NENUKKO jest bowiem marką, która nie dość, że jest wegańska, to jeszcze na naszym podwórku promuje modę świadomą i eko. 

Premiera kolekcji "Full Circle" będzie miała premierę w niezwykłym miejscu, bo w trakcie Amazon Fashion Week w Tokio. W dniach 18-20 października będzie tam działał specjalny showroom NENUKKO - zobaczcie:

Showroom NENUKKO w Tokio / fot. instagram.com/nenukkoofficial

To pierwszy raz, kiedy polski brand bierze udział w tokijskim Amazon Fashion Week. Projekt NENUKKO wspierają: Instytut Adama Mickiewicza i nstytut Polski w Tokio. Miejsce prezentacji kolekcji nie jest dla NENUKKO przypadkowe - japońska kultura od zawsze inspirowała markę.  #dreambig - to hashtag, który znajdziecie w opisie ostatniego zdjęcia na profilu @nenukkoofficial. NENUKKO swoje marzenia spełnia w wyjątkowy sposób. Gratulujemy!