Natalie Portman w projektach Magdy Butrym 

Wczoraj na profilu intagramowym marki polska projektantka pochwaliła się stylizacją Natalie Portman podczas występu w programie Jimmy Kimmel Live. Aktorka znana z takich kreacji aktorskich jak Matylda w "Leonie Zawodowcu" czy oscarowej roli Niny w "Czarnym Łabędziu" zdecydowała się założyć dwie kreacje Magdy Butrym. Natalie Portman miała na sobie czarną marszczoną mini sukienkę oraz czerwony garnitur z charakterystycznymi dla brand'u kwiatowymi ornamentami. 

Za stylizację aktorki odpowiada Ryan Hastings, który współpracował m.in. Robertem Pattinsonem, Anyą Taylor-Joy czy Mią Wasikowską.

 

Natalie Portman nie jest pierwszą zagraniczną gwiazdą, która miała na sobie kreacje Magdy Butrym. W ubraniach z kolekcji polskiej projektantki mogliśmy zobaczyć już Jennifer Lopez, Hailey Bieber, Lady Gagę czy Kim Kardashian. 

Magda Butrym początki kariery

Doceniana przez amerykańskie osobistości projektantka zaczynała swoją karierę w pracowni Joanny Przetakiewicz, gdzie pracowała przy szyciu sukienek. Jej talent  został jednak szybko zauważony i Butrym została mianowana dyrektorem kreatywnym domu mody La Mania. Po czterech latach pracy na tym stanowisku, zdecydowała się odejść i założyć własną markę. Ta zmiana okazała się punktem zwrotnym w karierze projektantki i pozwoliła na międzynarodowe uznanie jej kunsztu.