Córka Brooke Shields uwielbia pożyczać z szafy mamy

58-letnia Shields wybrała suknię na jedno ramię od Victora Glemauda, która miała różowe akcenty wzdłuż rękawów i dekoltu. Dodała do niej złotą kopertówkę od Bottega Veneta, uzupełniając swój look dużymi kolczykami-kołami i okularami typu aviator. Modelka ułożyła swoje kasztanowe włosy w fale, a jej makijaż składał się z fiołkoworóżowych ust i pasującego do nich różu.

Jej 17-letnia córka Grier Henchy wybrała z szafy swojej matki czarno-biały kombinezon w graficzne wzory marki Off-White - Shields wcześniej nosiła ten komplet na imprezie świątecznej w 2021 roku - który połączyła z czarnymi czółenkami ze szpiczastymi palcami. Nastolatka miała też przy sobie oryginalną torebkę w kształcie pudełka, która dopełniała jej wyrazisty strój, a jej ciemnorude włosy gładko spływały jej po ramionach.

Brooke Shields z córką Grier HenchyDimitris Kambouris/Getty Images

Młodsza córka Shields odziedziczyła po niej zamiłowanie do mody i regularnie podkrada z jej szafy designerskie ubrania. W wywiadzie dla PEOPLE z listopada 2021 roku Shields powiedziała o Grier:

"Jeśli chcę wiedzieć, gdzie znajdują się najlepsze z moich rzeczy i nie mogę ich znaleźć w szafie, to wiem dokładnie, gdzie ich szukać. To jej sprawka!" 

To nie pierwszy raz, kiedy publicznie pokazała się w stroju swojej mamy - w marcu 2023 roku Grier pojawiła się na nowojorskiej premierze filmu dokumentalnego o Shields, "Pretty Baby". Na czerwonym dywanie oddała hołd swojej mamie, nosząc vintage garnitur Dolce & Gabbana, który Shields nosiła w sitcomie "Suddenly Susan" z lat 90.

Co wiemy o Grier Hammond Henchy, córce Brooke Shields?

Henchy jest drugim dzieckiem Shields i reżysera oraz producenta filmowego Chrisa Henchy'ego. Para, która pobrała się w 2001 roku, ma również córkę Rowan Francis Henchy. Grier - młodsza z tej dwójki - zaczęła ostatnio podążać śladami swojej mamy, chociaż Brooke początkowo miała wiele zastrzeżeń i nie była przekonana do pomysłu, żeby Grier robiła karierę w tej branży.

"W końcu musiałam się poddać i powiedzieć, że jeśli masz zamiar to zrobić to: Nie będę twoją menadżerką. Będziesz z agencją. Będziesz miała świetną etykę pracy. To nie będzie wygodne i masz się mnie słuchać" - powiedziała. Co więcej, jej mama chciała, aby mimo wszystko zapisała się na studia. "Zasady zmieniły się od czasu, gdy byłam [modelką]", Brooke wyjaśniła w programie "Live with Kelly and Mark" w czerwcu 2023 roku, dodając: "To teraz zupełnie inna branża niż kiedyś".

W maju 2022 roku Grier wystąpiła u boku Shields w kampanii z okazji Dnia Matki dla Victoria's Secret; niedawno podpisała też kontrakt z IMG Models. Wygląda na to, że jeszcze o niej usłyszymy!