Polne kwiaty

Nie są zarezerwowane jedynie dla letnich sukienek. W nowej kolekcji marki Levi's kwietne łąki nabrały jesiennych kolorów i nie opuszczą nas w kolejnych sezonach. Puchowy, pikowany model Roland uwielbiamy jednak nie tylko za wzór, ale również obszerny kaptur i wiązanie podkreślające talię, dzięki któremu - jak podkreśla marka - "będziesz czuć się jak ciepła pianka, ale nadal wyglądać stylowo". 

W jodełkę 

To jeden z tych płaszczy, który za chwilę znajdzie się na sezonowych wishlistach wszystkich minimalistek. Prosty, lekko podkręcony przeskalowanym kołnierzem krój, klasyczny wzór jodełki i długość za kolano - wróżymy mu szybkie osiągnięcie statusu "sold out". 

Miejsko! 

 

Pikowane kamizelki w intensywnych kolorach rządzą jesiennym streetwearem. Przy ostatnich podrygach słońca nosimy je solo, w połączeniu jedynie z dresową bluzą, a gdy robi się nieco chłodniej, zakładamy je na trencze, wełniane płaszcze i puchowe kurtki. "Ta oversize’owa kamizelka puchowa ma w sobie coś dziewczęcego, ale przede wszystkim zapewnia ciepło. Załóż ją na płaszcz, aby uzyskać ciekawe zestawienie" - podpowiada Levi's. 

PS Kamizelka Romy została wykonana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii Warm/Dry! 

Pluszak 

 

"Miśkowe" materiały szturmem podbiły zestawienia najważniejszych jesiennych trendów - zarówno we wnętrzach, jak i w modzie, otaczamy się przyjemnymi tkaninami w wydaniu teddy. Pluszowa kurtka z metką Levi's jest jednak potrójnie stylowa - poza przyjemnym kożuszkiem została wyposażona w wysoki, ciepły kołnierz który ogrzeje Cię, gdy zapomnisz szalika i wykończona suwakiem ozdobionym à la ludowym wzorem.

Na cebulkę 

Ulubione określenie naszych mam i babć w tym sezonie nabrało zupełnie nowego znaczenia. Jesienno-zimowe elementy garderoby są sprzedawane w zestawie tak, abyś nie musiała się już zastanawiać, co jeszcze powinnaś założyć pod kurtkę. Takie praktyczne i jednocześnie superstylowe rozwiązania lubimy najbardziej ;) 

Pochwała prostoty

Krój prochowca, przeskalowane kieszenie i kolor, który świetnie prezentuje się na tle niebieskiego denimu - ten płaszcz z jesienno-zimowej kolekcji marki Levi's to nasz redakcyjny ulubieniec. 

Więcej pięknych modeli płaszczy i kurtek odkryjecie na stronie levi.com