Perłowy naszyjnik, Rosa Chains

Perły symbolizują czyste piękno, a najpiękniej obchodzi się z nimi rodzinna marka biżuteryjna Rosa Chains. Wśród projektów Agnieszki Rosy czekają na was wytwarzane ręcznie i lokalnie kolczyki z perłami oraz minimalistyczne naszyjniki ozdobione skarbami oceanów. Wg starodawnych wierzeń perłowe dodatki mają wyjątkowo silne właściwości energetyczne i emocjonalne. Sprzyjają uzdrawianiu relacyjnemu i pomagają w ujawnianiu prawdy. Znane ze skuteczności odprawianych przez siebie rytuałów podlaskie szeptuchy wierzą dodatkowe, że noszenie pereł ma pozytywny wpływ na płodność.  

Pierścionek z kwarcem, W.Kruk    

Kwarc różowy słynie z najsilniejszego działania miłosnego. Ma wspierać proces akceptacji siebie, wzmaga empatię i wrażliwości, przynosi partnerskie szczęście i roztacza aurę romantyzmu w nawet najbardziej niespodziewanych okolicznościach. Wspomaga utrzymanie stałych relacji, koi poczucie samotności i przyciąga partnerów, o których zawsze marzyliśmy, dlatego pierścionek z kwarcem z oferty marki W.Kruk przyda się wszystkim – bez względu na aktualny status związku. Tym bardziej, że świetnie wpisuje się w tegoroczne trendy. 

Malachitowe kolczyki, Ania Kruk 

Najnowsza kampania marki Ania Kruk opowiada o najważniejszym rodzaju miłości – o miłości do siebie. Bohaterki sesji namawiają do dostrzeżenia swojego wewnętrznego piękna, zaprzyjaźnienia się z samą sobą i poszukiwania wewnętrznej harmonii. Nic dziwnego, że to właśnie, wśród propozycji tego brandu wypatrzyłyśmy magiczne kolczyki udekorowane malachitem – kamieniem silnie związanym z czakrą serca. Dzięki nim projekt „Selflove” szybko opanujecie na 5 z plusem. 

Marita necklace z turmalinem, Maar

Turmalin nazywany jest kamieniem równowagi. Występuje w kilku odmianach, między innymi w odcieniu fioletu, brązu i czerwieni. Nasz ulubiony duet projektantów stojący za marką Maar bierze na warsztat symbolizujący żeńską energię ying turmalin różowy. W mini kolekcji walentynkowej wypatrzyłyśmy dla siebie naszyjnik Marita. Gwarantujemy – to nie tylko najbardziej magiczna, ale i najbardziej oryginalna ozdoba jaką zobaczycie od długiego czasu. 

Sztyfty z opalem, Kamena

Ostatnim z 12 minerałów uważanych za te o szczególnym działaniu przyciągającym miłość jest opal. Ma zdolność równoważenia emocji oraz naszej psychicznej i fizycznej energii. Co więcej, symbolizuje także czułość i czystość uczuć, no i ten kolor… Wam też przypomina pełnię księżyca? Marka Kamena oprawia go w geometryczne sztyfty, które od dawna znajdują się na szczycie naszej listy życzeń.