Uwielbiamy styl Dunek i kochamy skandynawską modę, dlatego i obok biżuterii prosto z Kopenhagi nie możemy przejść obojętnie. Tym bardziej, że najpopularniejsza na świecie duńska marka biżuterii, czyli Pandora, nie zatraciła nigdy swojego charakterystycznego stylu, świetnej jakości oraz przywiązania do dobrego designu.

To wszystko sprawia, że bardzo często jest numerem jeden w przypadku formy okazania miłości, podziękowania czy świątecznego prezentu. 

Biżuteria na święta 

Prezent na święta powinien być szczególny: w końcu taka okazja zdarza się raz w roku i jest momentem, który celebrujemy z prawdziwie bliskimi nam ludźmi. A gdyby tak wybrać niespodziankę, która będzie równie wyjątkowa co oni?

Produkty Pandory mają ręczne wykończenie, niezależnie od tego, czy postawicie na delikatne pierścionki czy charakterystyczne charmsy. Co więcej, w DNA marki wpisane są indywidualność i wyrażanie siebie, dlatego też biżuteria Pandora pozwala na dostosowanie jej do noszącej ją osoby. Nie da się znudzić marką, bo wypuszcza ona często nowe kolekcje i potrafi doskonale wstrzelić się w wymagania swoich klientek (także tych świeżo upieczonych). Jest to szczególnie dobry pomysł, że biżuteria plasuje się zawsze na liście zatytułowanej "najlepsze prezenty na święta dla kobiety". Dlaczego jeszcze warto postawić na biżuterię na Gwiazdkę? Jest zawsze modna i to prezent na lata, może być bardzo indywidualna i dopasowana do charakteru noszącej ją osoby, ale też pozwala czuć się wyjątkowo i po prostu sprawia radość. 

Wymarzony prezent - biżuteria Pandora

Jaka biżuteria na święta sprawdzi się w przypadku tej duńskiej marki? Pandora to szeroki wybór niezwykłych prezentów dla kobiety, dlatego pokażemy Wam linie, na które szczególnie warto zwrócić uwagę i zdradzimy redakcyjne hity ELLE.pl. Obdarujemy nimi nasze koleżanki i mamy, ale też bardzo prawdopodobne, że potraktujemy również jako prezenty dla siebie!

Pandora: Królewskie Opowieści

Fantazyjna i z nutą vintage, bo inspirowana pięknem minionych lat i baśniami. Bransoletki, pierścionki i charmsy z tej kolekcji charakteryzują się starannie formowanymi metalami i doskonale dobranymi kamieniami, koniecznie z renesansowym przepychem.

Nasz hit: pierścionek z błyszczącym kamieniem w kolorze purpury oraz zawieszki w kształcie klucza. 

Pandora: Reflexions

Kolekcja dedykowana nowoczesnym kobietom, w której znalazły się bransoletki i ręcznie wykańczane charmsy w kolorze złota, srebra i rose gold. Jak określili to jej projektanci, Francesco Terzo i A. Filippo Firacelli: "Dzisiejsze kobiety są silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej". Dlatego właśnie Reflexions to grube bransoletki, które można nosić po kilka na jednej ręce, personalizować albo łączyć swobodnie w choker.

Nasz hit: charmsy w formie korony z cyrkoniami. 

Pandora: Blask Lodu

Biżuteria o wzorach wyrazistych i dopracowanych jak płatki śniegu. Nie bez powodu - ta kolekcja inspirowana jest mroźnymi formami biżuterii. Składają się na nią otwarte pierścionki i pierścionki z pojedynczym kamieniem, kolczyki z sześciennymi cyrkoniami o prostokątnym cięciu baguette i w kształcie obręczy oraz błyszczący naszyjnik oraz misterna bransoletka.

Nasz hit: mroźne pierścionki, noszone po kilka na jednym palcu.

Pandora: Lśniące Kłosy

Bardzo symboliczna kolekcja, która celebruje siły natury. W złote i srebrne elementy biżuterii, w tym pierścionki, kolczyki i wisiorki, wplecione zostały motywy ziaren i kłosów pszenicy.

Nasz hit: kolczyki w formie srebrzystych kłosów.

Pandora: Nowy Wymiar Klasyki

Lubimy wracać do klasyki, która jest sprawdzona i dodawać do niej odrobinę nowoczesności - dzięki temu może być jeszcze lepsza. Zdaje się, że takie właśnie przesłanie towarzyszyło marce Pandora podczas projektowania nowej kolekcji. Znaki rozpoznawcze tej bardzo harmonijnej linii to srebro i różowe złoto oraz słodkowodne perły wyrażające się w formie eleganckich pierścionków, naszyjników i bransoletek.

Nasz hit: pierścionek z różowego złota z perłą zamiast oczka. 

Pandora: Disney

Coś dla najmłodszych i tych kobiet, które nieustannie pielęgnują w sobie wewnętrzne dziecko - delikatne bransoletki i oryginalne charmsy. W nas ta kolekcja wzbudza ogromny sentyment, bo jej elementy inspirowane są najważniejszymi bajkami Disneya.

Nasz hit: charms w formie jabłka Królewny Śnieżki i muszli Arielki. 

Pandora: Kolekcja świąteczna 2018

Dla wielbicielek klasyki i kobiet rozkochanych w świątecznej atmosferze. Oprócz wymienionych wcześniej m.in. pierścionków z różowego złota z perłą, srebrnych kolczyków z sześcienną cyrkonią czy bransoletką Reflexions, Pandora poleca na święta także specjalne tematyczne charmsy - kubek z gorącą czekoladą, świąteczną chatkę czy misia. 

Nasz hit: srebrny charms z niebieskim kryształem. 

GALERIA: Najpiękniejsza biżuteria Pandora na święta>>