Najwięksi projektanci tyle samo czasu przeznaczają na stylizację fryzur i makijażu, jak i na projektowanie torebek i butów. Paznokcie stały się najnowszym dodatkiem do świata mody. Od niedawna śledzenie najnowszych trendów wśród kosmetyków upiększających stało się tak samo ważne jak posiadanie najmodniejszej biżuterii.

W tym sezonie największą popularnością cieszą się dwa kontrastujące kolory nude i bordowy.  Wiele znanych marek takich jak Dior i Chanel stale dopracowują różne odcienie tych kolorów.

 Jak wybrać odcień, który pasuje do Ciebie najbardziej?

Ważne jest, by pasował do twojego koloru skóry. Zimne kolory wyglądają świetnie na jasnej skórze, ciepłe sprawdzają się na skórze ciemniejszej bądź oliwkowej. Dzięki różnych odcieniom możesz znaleźć lakier do paznokci w kolorze nude w zimniejszej barwie – opartej na domieszce niebieskiego lub bordowy w cieplejszej z refleksami złota bądź pomarańczy. 

Nie jesteś pewna jaki odcień skóry posiadasz? 

Stań w dziennym świetle i popatrz na swoją dłoń. Skóry z różowym, niebieskim lub czerwonym odcieniem są zaliczane do grupy jasnych. Gdy masz odcień oliwkowy, beżowy lub złoty twoja skóra należy do grupy ciemnych. Jeżeli nadal masz wątpliwości, spójrz na swój nadgarstek, jeżeli twoje żyły są niebieskie masz jasną skórę gdy są zielone – ciemną.

Już teraz wiesz jaki najmodniejszy kolor tego sezonu stanie się twoim ulubionym ;)