Podcasty:

"Gabinet dźwięku" 

Jeżeli posiadacie jeden z najnowszych smartfonów Huawei (np. fotograficznym Huawei P40 lite) to 6-miesięczny dostęp do aplikacji TIDAL macie za darmo. To oznacza, że zdążycie nadrobić wszystkie podcasty z serii "Gabinet dźwięku", prowadzonej przez Gabi Drzewiecką. Jej gośćmi byli już m.in. duet Karaś/Rogucki (kto też uwielbia "Ostatni bastion romantyzmu"?), Mery Spolsky, Tęskno i Mary Komasa. 

"Zielony podcast" 

Czy małe kroki mają sens? A sortowanie śmieci? Jak posprzątać świat i czy jest to możliwe przy obecnym poziomie konsumpcji? Takie pytania padają w rozmowach z cyklu "Zielony Podcast". Odpowiadają na nie ekolodzy, specjaliście ds. zrównoważonego rozwoju, aktywiści i politycy - jest czego posłuchać i o czym pomyśleć. Ponad 30 odcinków podcastu znajdziecie w aplikacji Empik Go, dostępnej w Huawei AppGallery. 

Audiobooki:

"Hej, dziewczyno!"

Feminizm bez demagogi - tak w 3 słowach opisuje się książkę Patrycji Mnich. To pełna dowcipu, fantazji, a także czułości opowieść o wspaniałych kobietach, które nie dały się zamknąć w schemacie, przeżywały wzloty i upadki, chwilę siły i słabości. W aplikacji Empik Go "Hej, dziewczyno!" dostępna jest także jako e-book. 

"Wykorzystuję, nie marnuję"

Jednym z wyzwań, których postanowiłyśmy się podjąć tego lata jest redukowanie śmieci i zmarnowanego jedzenia w naszych domach. Płócienne torby nosimy ze sobą już codziennie, tak samo jak butelki wielorazowego użytku i woreczki na warzywa. Jeżeli tak jak my, macie jeszcze problem z gotowaniem zero waste, w "Wykorzystuje, nie marnuje" znajdziecie dużo wskazówek i przepisów, które pomogą Wam odnaleźć się w kuchni bez odpadków. Książka autorstwa Sylwii Majcher dostępna jest jako audiobook w aplikacji Empik Go.

"Chaos"

"Chaos" to oryginalny serial w wersji audio platformy Empik Go, opowiadający historię polskiego miasta, w którym wybuchła panika i pojawiła się plaga. "Genialna", "Doskonałe słuchowisko", "Lepsze niż The Walking Dead" to tylko garstka pozytywnych opinii, jakie zbiera każdy z odcinków. Średnia ocen? 5/5. 

Playlisty: 

"Mellow vibes"

To coś, co pokochają fani rapu w jego najbardziej relaksującej odmianie. Na playliście stworzonej przez redaktorów TIDAL znalazły się m.in. "Gone for the summer", "Lavender", "Sun kissed" czy "Vibin' Out" - pełna selekcja artystów od tych najpopularniejszych, po tych najbardziej niszowych i kilka zaskakujących odkryć. 

"Impreza pod gwiazdami" 

Wakacyjne imprezy przy ognisku czy na plaży mają swoje ściśle określone muzyczne reguły - na playliście musi znaleźć się coś Rihanny, Major Lazer i... to by było na tyle. Wszystko czego potrzebujecie na taneczny wieczór pod gwiazdami znajdziecie właśnie na tej playliście. 

"Wakacyjny chill"

W ramach relaksu na trawie czy na hamaku tego lata posłuchajcie "Wakacyjnego chillu". Playlista zaczyna się utworem "Summer's songs", przechodzi m.in. do marzycielskiego "La La Land" i tanecznego "Temperature", a kończy się w najlepszym stylu - piosenką "Chapter six" Kendricka Lamara. 

Materiał powstał we współpracy z Huawei.