Przyzwyczailiśmy się, że pod koniec roku do sieci trafiają najróżniejsze rankingi. Od list na najlepiej ubrane gwiazdy po zestawienia zarobków zagranicznych celebrytów. Tym razem opiniotwórczy magazyn Forbes zebrał dane dotyczące majątków kobiet z branży muzycznej. Które piosenkarki mogą pochwalić się największymi zarobkami w 2018 roku? Poznajcie zestawienie o nazwie "najlepiej zarabiające wokalistki w 2018 roku". Co ciekawe nie znajdziecie w nim takich artystek jak Ariana Grande, Mariah Carey, Selena Gomez, Madonna, Halsey czy Janet Jackson. Kogo wyróżniono?

Najlepiej zarabiające wokalistki w 2018 roku. Nowy ranking Forbes!

Forbes w swoim uzasadnieniu ujawnił, że wziął pod uwagę dane od czerwca 2017 do czerwca 2018 (przed opodatkowaniem oraz przed odliczeniem gaż dla agentów, menedżerów, czy prawników), a na liście znalazło się 10 nazwisk. Gwiazda, która uplasowała się na ostatnim miejscu może pochwalić się zarobkiem w wysokości 30 milionów $. Za to artystka, a dokładnie królowa tego zestawienia zgarnęła ponad 80 milionów $! Ogromny zysk przyniosły piosenkarkom kontrakty z markami kosmetycznymi, czy na koncerty (światowe tournee lub rezydencja w Las Vegas), udział w filmach oraz inwestycje w firmy odzieżowe. Podium może was zaskoczyć. Poznajcie wyniki!

Najlepiej zarabiające wokalistki według Forbes w 2018 roku:

10. Britney Spears, 30 mln $

9. Celine Dion, 31 mln $

8. Helene Fischer, 32 mln $

7. Rihanna, 37,5 mln $

6. Jennifer Lopez, 47 mln $

5. Lady Gaga, 50 mln $

4. Pink, 52 mln $

3. Beyonce, 60 mln $

2. Taylor Swift, 80 mln $

1. Katy Perry, 83 mln $

Skąd taka suma? Trasa koncertowa Perry, "Witness", odniosła wielki sukces, a za każdą noc na konto Katy wpływał 1 milion $. Występ w talent show o nazwie "American Idol " dał jej kolejne 20 mln $.