Emma Corrin pojawiła się w eleganckim letnim garniturze Polo Ralph Lauren. Nie był to jednak zwykły garnitur. Zamiast spodni wybrała szorty, uosabiając istotę letniej elegancji w androgynicznym wydaniu. A kolor? Zachwycający odcień lemoniady. Corrin pojawiła się na Wimbledonie zaledwie kilka godzin po koncercie Bruce'a Springsteena w Hyde Parku, gdzie zauważono ją trzymającą się za ręce ze zdobywcą Oscara Ramim Malekiem, rozpalając plotki o rzekomym zerwaniu Maleka z Lucy Boynton.

Neil Mockford/Getty Images

Wkraczając na stadion wraz ze swoim chłopakiem, Yonim Helbitzem, 20-letnia Lila Moss zwróciła na siebie uwagę w zwiewnej niebieskiej sukience z jedwabiu, również od Polo Ralph Lauren. Kate Moss zasłynęła z odważnej prześwitującej slip dress w 1993 roku, ale jej córka postawiła na bardziej zachowawcze podejście, wybierając kryjącą, mięsistą satynę. Swój look uzupełniła swobodnie przewieszoną przez ramię brązową skórzaną torebką i lekkimi camelowymi sandałkami na obcasie. Jej blond fale swobodnie opadały na ramiona, uchwycając esencję ikonicznej estetyki cool-girl, z której słynie jej mama.

Neil Mockford/Getty Images

Nie pozostając w tyle, aktorka Sienna Miller zrobiła wielkie wejście ramię w ramię ze swoim 25-letnim chłopakiem, Olim Greenem. Wybór niebieskiej lnianej koszulo-marynarki i pasujących do niej rozkloszowanych spodni od Polo Ralph Lauren to dowód na to, że niektóre zestawienia wymykają się trendom i zawsze emanują elegancją. Letnia stylizacja w stylu preppy została podkreślona przez obowiązkowe ciemne okulary, wiklinową torebkę, czarne sandały na masywnej platformie i wampirzy czerwony manicure.

Neil Mockford/Getty Images

Wnioski? Monochromatyczne stylizacje to zawsze winner.