Do takich wyznań nie dochodzi też zbyt często. Podczas promocji filmu czy serialu gwiazdy zawsze opowiadają, jak to świetnie pracowało się na planie i że bardzo szanują warsztat innych twórców. Bywa jednak, że komuś coś się wymsknie, albo po latach dochodzi do ciekawych wyznań. Kto się przyznał do kiepskiego pocałunku lub niekomfortowej sytuacji w trakcie kręcenia scen? 

Miles Teller i Shailene Woodley ("Cudowne tu i teraz")

"Tuż przed naszą sceną z pocałunkiem Shailene wzięła jakieś chińskie suplementy do ust" - ujawnił Miles Teller. "Przez 100% czasu to śmierdziało, jak gówno albo worek śmieci."

Ups!

Ryan Reynolds i Morena Baccarin ("Deadpool")

Ryan Reynolds słabo całuje? Okazuje się, że nie chodziło o technikę, tylko o... kostium aktora.

“Nadal uważam, że całowanie go w tej masce było jak całowanie wielkiej lateksowej prezerwatywy" - przyznała Morena magazynowi People. "Cały czas było czuć zapach gumy". 

Reese Witherspoon i Robert Pattinson ("Woda dla słoni")

Ulubieniec fanek "Zmierzchu" miał pewne problemy podczas nagrywania scen z Reese Witherspoon. Okazuje się, że tuż przed nakręceniem momentu z pocałunkiem Robert przeziębił się. "To nie było zbyt atrakcyjne, czy przyjemne" - powiedziała Witherspoon w jednym z wywiadów. "Ciekło mi z nosa i dodatkowo miała miejsce scena fotograficzna. Reese miała wtedy na sobie perukę i dosłownie wycierałem sobie nią nos" - dodał Robert.

Selena Gomez i Dylan Sprouse ("Nie ma to jak hotel")

Selena miała wtedy tylko 12 lat, co więcej, to był jej pierwszy pocałunek. "Właściwie pochyliłam się, żeby go pocałować, a oczy zamknęłam trochę za wcześnie i skończyło się na tym, że brakowało mi połowy jego warg. Był to najbardziej niezręczny pocałunek na świecie" - stwierdziła Gomez. 

Tobey Maguire i Kirsten Dunst ("Spider-man")

Ten pocałunek na stałe trafił do historii kina. Jednak sensualna scena wcale nie była tak przyjemna, jak to reżyser sprzedał widzom. "Wisiałem do góry nogami, było późno w nocy, padało i przez cały ten czas woda dostawała mi się do nosa" - powiedział Tobey magazynowi Parade. "A gdy Kirsten przesunęła moją maskę zupełnie odcięła mi dopływ powietrza". 

Liam Hemsworth i Jennifer Lawrence ("Igrzyska śmierci")

"Za każdym razem, gdy miałem całować się z Jennifer Lawrence było to mocno niekomfortowe" - przyznał raz Liam. "Gdy patrzysz na to z boku to wygląda świetnie. Jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek, kocham ją, ale gdybyśmy mieli scenę pocałunku pewnie zjadłaby czosnek, tuńczyka lub coś równie obrzydliwego. Tuż przed sceną zawsze mówiła: 'tak, zjadłam tuńczyka' albo "miałam czosnek w ustach i nie umyłam zębów". Odpowiadałem jej: "fantastycznie, nie mogę się doczekać, aż tego posmakuję!"

James McAvoy i Angelina Jolie ("Wanted - ścigani")

"Mogę wam powiedzieć, jak to jest całować ją na planie filmowym: jest dziwnie, niezbyt miło i wszędzie jest pot" - powiedział raz James.

Thandie Newton i Tom Cruise ("Mission: Impossible 2")

"Całowanie Toma Cruise'a było nieco obrzydliwe i trochę mokre" – powiedziała kiedyś Thandie. "Naprawdę, gdy wracałam do domu pod koniec dnia, jęczałam przez to… ile razy musieliśmy to powtórzyć".

Bradley Cooper i Jennifer Lawrence ("Poradnik pozytywnego myślenia")

Znów Jennifer Lawrence!

"Po drugim ujęciu [Jennifer] powiedziała: 'Całujesz się mokro'" - wspomina Bradley. "Nie chcesz tego słyszeć. To nie był komplement" - dodał aktor.

Helen Mirren i Harrison Ford ("Wybrzeże moskitów")

"Najmilszy, najsłodszy facet, jakiego można poznać. Ale nie potrafi całować – nie może się całować na ekranie" - powiedziała Helen o swoim koledze z planu.

Brad Pitt i Kirsten Dunst ("Wywiad z wampirem") 

"To był tylko całus", powiedziała Kirsten o pocałunku, do którego doszło, gdy miała zaledwie 11 lat. "Pamiętam, że Brad oglądał wiele odcinków Real World. Miał długie włosy. Był fajnym kolesiem w stylu hippie. Wszyscy wtedy mówili: "masz szczęście, całowałaś Brada Pitta", ale ja uważałam, że to było okropne. Chyba nie pocałowałam nikogo naprawdę póki nie skończyłam 16 lat. Byłam późnym kwiatem."

Leonardo DiCaprio i Virginie Ledoyen ("Plaża")

"Uważam, że Leonardo to fajny facet, ale nie chciałabym, żeby był moim kochankiem" – powiedziała kiedyś Ledoyen. "Nie było w tym prawdziwej pasji. Brak prawdziwej zmysłowości w naszych scenach miłosnych. Podczas naszych podwodnych scen miłosnych mogłam myśleć tylko o tym, żeby nie utonąć. Nie pamiętam nawet jego pocałunku".