W każdym sezonie dom mody Louis Vuitton proponuje coraz to nowe wzory i fasony kultowych torebek. Najbardziej rozpoznawalne i co za tym idzie najbardziej pożądane są torebki z Monogramem Canvas, który został zaprojektowany przez syna Vuittona – George’a w 1896 roku na cześć zmarłego ojca. Monogram Canvas to połączenie inicjałów, okręgów, motywów kwiatowych i rombów.

Jednymi z pierwszych produktów LV były walizki i kufry. Niezwykle wytrzymałe, z metalowymi okuciami w narożnikach, a zarazem lekkie i funkcjonalne. Kolejną użyteczną torbą była Noe Bag, która została zrobiona na zamówienie pewnego producenta szampana. Miała miescić pięć butelek, pomysł się sprawdził, a torebka jest w sprzedaży do dziś. Za to torba Speedy była ulubionym modelem Audrey Hepburn. To dzięki aktorce ten pojemny kuferek stał się rozpoznawalny na całym świecie.

Trudno określić, które z torebek Louis Vuitton są najpopularniejsze. Wiele z nich, jak Alma, Speedy, Neverfull, Lockit czy Chain Louise mają miano ikon w świecie mody. To absolutny synonim luksusu, a ich ceny bywaja zawrotne. Zakup torebki z metką Louis Vuiiton to jak inwestycja - w przeciwieństwie choćby do samochodów ich wartość z czasem wzrasta.