"Tego lata stawiamy na nasz polski len. Kolejną innowacją będą projekty wykonane z resztek materiałów – do tej pory były to u nas jedynie niewielkie akcesoria, jak frotki czy maseczki. Sytuacja pandemiczna postawiła jednak nasze szwalnie podobnie, jak wiele innych biznesów w Polsce – pod murem. Chcąc wesprzeć ich działalność, na tyle na ile było to dla nas możliwe, odkupiliśmy od nich resztki materiałów, które zalegały w ich magazynie i uszyliśmy z nich między innymi sportowy komplet" - mówiła ostatnio Julia Turewicz, współzałożycielka marki. 

Kolekcja NAGO lato 2020: marka zachwyca wyjątkową sesją wykonaną Polaroidem, ponownie rozprawiając się z mitem jednej definicji piękna>>

Teraz Nago zdecydowało się uzupełnić swoją letnią kolekcję o nowe modele piżam: w tym skąpane w czerni i bieli proste bluzki z długim rękawem oraz węzłem na brzuchu i utrzymane w tym samym stylu T-shirty. To jednak nie koniec wieści - polska marka tworząca w nurcie mody odpowiedzialnej zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży proste torby typu shopper (znajdziecie je także we flagowym kolorze Nago, czyli przybrudzonym różu), a także lekkie kapelusze z dużym rondem, które można nosić na kilka sposobów i wiązać pod szyją.

Także i tym razem, poza klasycznymi packshotami i lookbookiem, marka zdecydowała się pokazać swoje projekty za pomocą polaroidowych zdjęć, które ponownie wykonał modelkom o różnych rozmiarach i kształtach Borys Synak. Jak wyglądają piżamy, torby i kapelusze? Wszystkie nowości Nago znajdziecie już w naszej galerii.

Nowości od NAGO: modne sportowe ubrania na wiosnę 2020. Zobacz najpiękniejsze legginsy, topy i komplety do ćwiczeń