MTV kojarzone głównie z muzyką wspiera także branżę filmową. Od 1992 roku przyznawane są statuetki MTV Movie Awards. Oprócz nominacji dla najlepszego aktora i aktorki pojawiają się niezwykłe kategorie, takie jak "najlepszy pocałunek", "najlepsza walka", "nalepszy duet", "najlepszy występ bez koszulki", czy "najlepszy czarny charakter".

Gale MTV mają to do siebie, że są prowadzone na luzie i podczas nich może zdarzyć się wszystko. Na przykład, gospodyni wczorajszej gali Rebel Wilson pojawiła się w.... czarnym dresie, który później zamieniła na różowy. Dopiero przy kolejnych zmianach ubioru aktorka miała na sobie bardziej wieczorowe kreacje.

Na MTV Movie Awards 2013 pojawiła się także plejada gwiazd. Zachwyciła nas Kerry Washington w sukni Michael Kors, Karlie Kloss (w Cushnie et Ochs) oraz Chloe Moretz w prostej dżinsowej sukience Louis Vuitton.

Zaciekawiło nas nakrycie głowy Hany Mae Lee, które miało zachęcać fanów do rzucenia palenia, a Ke$hę początkowo pomyliliśmy z Lady Gagą - czyżby wokalistka wzorowała się na starszej koleżance?

Zobacz: gwiazdy na MTV Movie Awards 2013 >>

 

Więcej:

Lista zwycięzców MTV Movie Awards >>