Jeśli oglądaliście serial "Wikingowie" to na pewno ją znacie! Morgane Polański, 25-letnia córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, gra w nim jedną z głównych ról! Aktorka o polskich korzeniach urodziła się w Paryżu 20 stycznia 1993 roku i jest absolwentką Drama Centre London oraz Central School of Speech and Drama w Londynie. W kinie zadebiutowała w 2002 roku, a dokładnie w wyreżyserowanym przez Polańskiego "Pianiście". Pojawiła się również w kolejnych produkcjach sławnego ojca, był to "Oliver Twist" (2005) oraz "Autor widmo" (2010). Potem Morgane Polański zagrała w horrorze "Unhallowed Ground", jednak to dopiero rola księżniczki Giseli w serialu "Wikingowie" przyniosła jej sławę. W tym roku do kin ma także wejść "The Aspern Papers", film na podstawie powieści Henry'ego Jamesa. U boku Morgane zobaczymy takie gwiazdy jak Jonathan Rhys Meyers, Vanessa Redgrave, Jon Kortajarena, a także Poppy Delevingne.

Morgane Polański ostatnio zaczęła próbować swoich sił jako reżyserka. Czyżby szła w ślady Romana Polańskiego? Francuzka ma już na koncie dwa filmy krótkometrażowe - "The Stroke" (2018) i "The Understudy" (2016). Co na to jej słynny tata? W jednym z wywiadów przyznał:

"Wolałbym, żeby Morgane wybrała reżyserię. Wybiera się aktora głównie dla pewnych cech. Czasami negatywnych. W ciągu całego dnia zdjęć usiłuje się te cechy jeszcze pogłębić. I na koniec dnia dziwimy się, że aktor jest niemiły przy kolacji."

Morgane Polański, jak wygląda córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner? [ZDJĘCIA] >>

 

#Goals

Post udostępniony przez Morgane Polanski (@mpolanski) Mar 13, 2017 o 12:33 PDT