Nowy wizerunek Brodki?

"Soon!" Taki komunikat zaserwowała fanom Brodka, który umieściła pod zdjęciem, gdzie widzimy ją w...długich, blond włosach! Spowodowało to niemały szum na jej instagramowym profilu, bo post zdobył ponad 6 tysięcy polubień. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy, dlatego fani w komentarzach od razu zaczęli się zastanawiać co takiego szykuje dla nas artystka...

Brodka w projekcie "Tak To Robię"

Śledząc Brodkę w ostatnich miesiącach, nie da się nie zauważyć, że wraca ona do nas ze zdwojoną siłą! Niedawno swoją premierę miał wyjątkowy projekt, który wspólnie z duetem PRO8L3M, stworzyła we współpracy z firmą Ballantine's. Jego owocem stał się utwór "Żar (Tak To Robię)", gdzie artyści wspólnie zachęcają do niepoddawania się presjom i życiu w zgodzie ze sobą. Premiera piosenki i teledysku odbyła się 13 stycznia.

Brodka z nową piosenką "Wrong Party"

Niedługo po premierze tej współpracy, która skradła serce fanów, Brodka podzieliła się swoim kolejnym materiałem. Tym razem do sieci trafiła anglojęzyczna piosenka "Wrong Party", nagrana ze Speedy Wunderground, czyli jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw światowej sceny alternatywnej. Popowo-punkowy numer nagrany został we współpracy z Danem Crayem, cenionym producentem muzycznym, który na swoim koncie ma już kolaboracje z takimi gwiazdami jak Lily Allen czy Tame Impala.

Co tym razem szykuje dla nas Brodka?

Co będzie kolejnym krokiem, którym podzieli się z nami artystka? Tajemniczy komunikat "soon" i zmieniony wizerunek gwiazdy, który intryguje swoją drapieżnością, mówi nam, że będzie to coś wielkiego! Wiemy, że Brodka od wielu miesięcy pracuje nad swoim długogrającym, piątym albumem studyjnym, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać na jego premierę!

 
 
 
 
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1