Pamiętacie, jak Paulina Porizkova obwieściła, że „randkowanie po pięćdziesiątce jest do bani”? Modelka wykonała skrupulatne obliczenia i doszła do wniosku, że razem z dojrzałymi przyjaciółkami mogą wybierać potencjalnych kochanków z grona... pięciu kandydatów. Z pesymistyczną diagnozą z pewnością nie zgodzi się Cher, która rozkwita u boku czterdzieści lat młodszego chłopaka. Być może kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich metod. Podczas gdy gwiazda modelingu rozgląda się za miłością w aplikacjach randkowych, bogini popu poznała nowego patera na tygodniu mody w Paryżu. Związek piosenkarki i producenta Alexandra Edwardsa nie jest jedynym dowodem na to, że branżowe wydarzenia łączą ludzi. Francuskie media donoszą, że na jednej z hucznych imprez w oko wpadli sobie także... Monica Bellucci i Tim Burton.

Monica Bellucci i Tim Burton są parą? „Spotykają się od czterech miesięcy” twierdzi francuska prasa

Według gazety Paris Match Tim Burton i Monica Bellucci tworzą zgraną parę od czterech miesięcy. Dziennikarze przypominają, że twórca „Wednesday” i włoska piękność poznali się już w 2006 roku na schodach pałacu festiwalowego w Cannes. W tamtym czasie on był w związku z Heleną Bonham Carter, a ona była żoną Vincenta Cassela. Od kilku lat 64-letni reżyser i 58-letnia aktorka nie mają uczuciowych zobowiązań. Włoszka ostatnio łączona była z rzeźbiarzem i byłym modelem Nicolasem Lefèbvre. Ich romans miał jednak zakończyć się w 2019 roku. Od tego czasu nie pokazywała się publicznie u boku żadnego mężczyzny. Tim Burton pozostawał singlem od 2014, kiedy rozpadła się jego relacja z brytyjską aktorką. Później przez krótki czas plotkowano o bliskiej zażyłości z Evą Green, ale domysły nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości.

Internet oszalał na punkcie zdjęcia Moniki Bellucci. Kim jest tajemniczy partner włoskiej aktorki? >>

Francuska prasa uważa, że cieszący się wolnością Monica Bellucci i Tim Burton odnowili swoją znajomość w październiku zeszłego roku. Do ponownego spotkania doszło za kulisami Festiwalu Filmowego Lumière. Podczas uroczystej gali aktorka wręczyła reżyserowi nagrodę za całokształt twórczości. Od tamtej pory para miała regularnie umawiać się na dyskretne randki. Ich domniemany romans trafił na nagłówki wczoraj, gdy artyści zostali przyłapani na wspólnym spacerze po Madrycie. Jeśli plotki okażą się prawdą, musimy przyznać, że to jeden z najbardziej zaskakujących duetów w show-biznesie!