Najmodniejsza torebka sezonu: Saddle Bag
Bezsprzecznie tytuł najmodniejszej torebki sezonu jesień-zima 2018/2019 należy się Saddle Bag Diora. Maria Grazia Chiuri wyciągnęła z archiwum francuskiego domu mody projekt stworzony w 1999 roku przez Johna Galliano i nieco go odświeżyła. W wersji po tuningu torebka-siodło pokryta jest słynnym printem Diorissimo albo odszyta z czarnej skóry, dostępna będzie także wersja Saddle Bag w stylu boho - ozdobiona tysiącem połyskujących koralików. 

Modne torebki [trendy jesień-zima 2018/2019]: boho hobo
Pozostając w temacie boho, rodeo, Dzikiego Zachodu, przedstawiamy wam kolejny trend z sektora torebek. Na chwilę z ramienia zdejmijcie swój ulubiony shoppper w odcieniu nude, a do do ręki zamiast niego chwyćcie ogromny worek z frędzlami albo jeansową torbę XXL z florystycznymi haftami. Dyrektorzy kreatywni słynnych domów mody (m.in. Carven i Coach) na jednej torebce nie poprzestają. Ogromną torbę hobo radzą nosić w parze z jeszcze jedną, tylko nieco mniejszą. 

Czytaj też: Modne buty [trendy jesień-zima 2018/2019]>>>

Modne torebki [trendy jesień-zima 2018/2019]: zoom na wzór
Projektanci próbują przekonać nas, że w naszych szafach mamy już wystarczającą liczbę czarnych/brązowych/beżowych (niepotrzebne skreślić) torebek. Jesienią i zimą 2018/2019 mamy zainwestować w nowy model, tyle że kolorowy (a nawet pstrokaty), pokryty haftami, wzorkami, a najlepiej jeszcze wysadzany cyrkoniami jak na wybiegu u Dolce & Gabbana. 

Czytaj też: Makijaż oka [trendy jesień-zima 2018/2019]>>>

Modne torebki [trendy jesień-zima 2018/2019]: puzderka
W nadchodzącym sezonie nie tylko hippiski odnajdą swoją torebkę marzeń. Dla elegantek domy mody przygotowały kuferki wyglądające jak eksponaty z muzeum i misternie zdobione puzderka. U Valentino kopertówki przypominają witraże, a w kolekcji Oscar de la Renta inkrustowane są cyrkoniami. Nam marzy się także torebka-kwiat Chanel - robiłaby wrażenie nie tylko przewieszona przez ramię. Świetnie sprawdziłaby się w charakterze rzeźby, postawiona w w widocznym miejscu w mieszkaniu.