Moda na "brzydkie" rzeczy trwa! Jesienią i zimą 2017/2018 nadal nosić będziemy torby jak z dawnego Stadionu Dziesięciolecia, podłużne worki i siatki, a w razie nagłego spadku temperatury uratuje was futrzany plecak. Dla osób, które od mody oczekują jednak czegoś innego, projektanci przygotowali piękne minikureftki i kopertówki ozdobione złotem i kryształami. Biżuteryjne torebki na pewno zyskają wielu zwolenników.

Modne torebki: długość
Zastanawiacie się, jaki kształt ma najmodniejsza torebka sezonu jesień-zima 2017/2018? Śpieszymy z odpowiedzią. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia. Torebkę shopper na razie odkładamy do szafy i w sklepach szukamy podłużnego modelu. Zapakowanie niewymiarowych rzeczy w końcu przestanie być problemem.

Modne torebki: długość

Modne torebki : futro
Sztuczne kolorowe futro w poprzednim sezonie nosiłyśmy na klapkach. Jesienią i zimą 2017/2018 nadal nie rozstajemy się z tym trendem. Tym razem do puszystych i miękkich birkenstocków założymy do kompletu torebkę z futrzanym uchwytem albo futrzany plecak. Nie jesteście przekonane? Wystarczy rzut oka na nową kampanię Miu Miu. Zmiana zdania gwarantowana.

Modne torebki : futro


Modne torebki: błyskotki

Mają wyglądać jak drogocenne klejnoty wyjęte z królewskich skrytek. Złote metalowe kuferki, puzderka i i wytłaczane kopertówki spokojnie w sezonie jesień-zima 2017/2018 zastąpią wam biżuterię. Taka torebka to skarb.

Modne torebki: błyskotki

Modne torebki: bazar
Zmieścicie do nich wszystko, a po wielkich zakupach nadal będziecie wyglądały stylowo. Torby inspirowane tymi z bazaru nadal na wybiegach święcą triumfy i nic nie wskazuje na to, żeby przestały. Jesienią i zimą 2017/2018 mamy nosić je pod kolor i wzór płaszcza jak modelki na pokazie Balenciaga albo w modnym folkowym stylu à la Gucci.

Modne torebki: bazar

Modne torebki [trendy jesień-zima 2017/2018] - GALERIA>>

Modne torebki na jesień i zimę 2017/2018 kupicie też w sklepie ELLE: