Skóra krokodyla? Dotąd głównie kojarzyła nam się z modnymi torebkami, np. od Zofii Chylak, ale ten nadruk szturmem podbił właśnie branżę beauty. I nie chodzi tu o typ maseczki na twarz, ale o manicure. Modne paznokcie na wiosnę 2020 będą imitować właśnie skórę tego drapieżnego gada zamieszkującego niziny tropikalne. Ten trend jest już hitem na instagramie i platformie Pinterest.

Negative-Space Nail Art: te modne paznokcie lansuje Kendall Jenner. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na wiosnę 2020 >>

Modne paznokcie: Crocodile Print Nails [trendy wiosna 2020]

W zeszłym roku oszaleliśmy na punkcie pazów w krowie łaty (uwielbiała je Kendall Jenner), czy imitujące skorupę żółwia (znane również jako szylkretowe). W tym sezonie sięgamy po drapieżniki, a dokładnie po niebezpiecznego krokodyla, czy aligatora (mają krótszy i szerszy pysk niż krokodyle). Modne paznokcie w tym stylu "nie przejdą" niezauważone, a wręcz przeciwne, mani w tym stylu od razu rzuca się w oczy. Nawet jeśli wybierzemy klasyczne odcienie zieleni, czerni lub granatu ich faktura przyciągnie uwagę. Na dodatek, obojętnie czy jesteśmy fankami minimalizmu, kochamy neonowe barwy, czy streetwear, krokodylowe mani zawsze i wszędzie będzie pasować. Nawet do torebki z tym samym nadrukiem. Efekt "wow" gwarantowany!

Jak stworzyć paznokcie w wersji "Crocodile Print"? Są na to dwa sposoby. Do wyboru mamy popularne naklejki, dzięki którym szybko stworzymy upragniony look albo możemy namalować je sami, ale nie gwarantujemy, że wszystko wyjdzie idealnie za pierwszym razem. Można też łączyć wariant wykończenia, matowe z błyszczącym, a sam nadruk dać np. tylko na jedną płytkę. Nie trzeba mieć też długich paznokci, żeby skusić się na Crocodile Print Nails. To od nas, a dokładnie od naszej wyobraźni, zależy ujęcie tego trendu na wiosnę 2020. Na najpopularniejszych serwisach społecznościowych królują paznokcie w odcieniach wspomnianej butelkowej zieleni, czerni, a także fioletowe, ciemnoniebieskie, czerwione, czy białe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amy McKie (@madeupbymckie) Sty 31, 2020 o 11:27 PST