Wyprzedaże w sieciówkach 2022: buty, które będziemy nosić jesienią

Domyślamy się, że podobnie jak i my na ostatni etap wyprzedaży, kiedy ubrania, buty, torebki oraz dodatki są najtańsze, czekałyście i czekaliście z wypiekami na twarzy. To dobry moment na uzupełnienie swojej szafy o klasyki i te rzeczy, do których wzdychamy już długo (ale do tej pory były dla nas za drogie), jednak ten czas jest jednocześnie trudny pod kątem podejmowania odpowiedzialnych decyzji zakupowych. Niestety: często emocje biorą górę, a niewielkie kwoty, jakie trzeba wydać na zakupy, przyciągają. Nieustannie zachęcamy Was do tego, by nawet w tym momencie do przecen i zniżek podejść z głową, najlepiej na chłodno.

"Moda vintage" - książka o kupowaniu w second handach pomoże zbudować Wam szafę na wiosnę 2022. To must have czytelniczy tego roku>>

Jak przy każdym tekście o promocjach, taki i tutaj polecamy sprawdzić wcześniej, czy podobnych rzeczy nie mamy już w swojej garderobie lub nie jesteśmy w stanie kupić z drugiego obiegu.

Drugi krok? Przygotować listę, żeby łatwiej odnaleźć się w przecenionej ofercie sieciówek. I dopiero kiedy będziemy mieć stuprocentową pewność, że wyprzedaże w sieciówkach 2022 nie skończą się stosem ubrań, które cieszą nas chwilę i przez kolejne miesiąca zalegają na dnie szafy, możemy ze spokojem podejść do tematu season sales. Żeby Wam trochę pomóc, przygotowałyśmy zestawienie butów z wyprzedaży w sieciówkach, na które naprawdę warto zwrócić uwagę i które będą modne jesienią 2022.

Te 3 modne elementy garderoby pozwolą Wam przetrwać upał. Zobaczcie, jak je stylizować>>

Buty z sieciówek: hity wyprzedaży na jesień 2022

Na naszej liście uwzględniliśmy takie marki, jak Zara, Mango, H&M, Reserved i Massimo Dutti. Co wybrałyśmy? Mamy dla Was świetne botki na jesień - zarówno na szpilce, jak i platformie, sneakersy w klimacie retro, a także te ultranowoczesne czy eleganckie czółenka, których nie powstydziłaby się sama Carrie Bradshaw. Do konkretów odsyłamy Was jednak do galerii: tam znajdziecie zdjęcia wybranych przez nas butów wyprzedaży 2022. Packshoty i zdjęcia z sesji podpisałyśmy aktualnymi cenami produktów.

5 hitów z letnich wyprzedaży, na które polują stylistki i redaktorki mody>>