Święta jeszcze przed nami, ale niektóre radiostacje dla żartu już puściły kultowy utwór "Last Christmas", ale o tym najważniejszym momencie w roku myślą też popularne serwisy streamingowe. Netflix już promuje swoją najnowszą komedię romantyczną, której fabuła osadzona jest właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Poznajcie szczegóły.

"Miłosna pułapka" to nowy film świąteczny od Netflix! W tej komedii romantycznej zobaczymy plejadę gwiazd. O czym jest? 

Nawet jeśli nie jesteście fanami filmów świątecznych to z pewnością waszą uwagę przyciągnie obsada. W roli głównej zobaczymy gwiazdę "Pamiętników wampirów", czyli Ninę Dobrev. Na ekranie będzie jej partnerować aktor znany z serialu "Jeszcze nigdy...", a mianowicie Darren Barnet (tak, to Paxton!). Angaż otrzymali także Mikaela Hoover, Lochlyn Munro ("Riverdale"), Harry Shum Jr., Rebecca Staab, Jimmy O. Yang, James Saito oraz Darien Martin. 

"Miłosna pułapka" od Netflix to kolejna komedia, którą zaliczymy do gatunku "filmy świąteczne". Produkcja opowie historię szukającej miłości młodej mieszkanki Los Angeles. Za pomocą apki randkowej poznaje swojego jedynego, problem w tym, że on mieszka na Wschodnim Wybrzeżu. W tajemnicy kobieta jedzie do niego na Święta, przez co wychodzi na jaw, że to było oszustwo, a nie prawdziwa relacja. Jak potoczą się dalsze losy bohaterki?

Na zwiastun musimy jeszcze poczekać, ale Netflix ujawnił już pierwsze kadry z filmu (znajdziecie je w naszej galerii). Mamy dla was też informację o premierze - "Miłosna pułapka" trafi na platformę już 5 listopada